Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 69×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Rosalind

Rosalind

Bývalá ředitelka Altey se záhadnými úmysly.

Sezóny 1
2021 - 2021

Rosalind je bývalá ředitelka Altey. Je to nejmocnější víla, která toho o schopnostech víl zná mnohem víc než její nástupkyně Farah Dowlingová. Během minulé války se Sežehnutými se snažila tyto ohavné bytosti dostat za každou cenu.

Před necelými dvaceti lety s pomocí Farah a Bena Harveyho zničila celou vesnici Aster Dell, kde se Sežehnutí nacházeli. Farah, Ben a Saul Silva poté zjistili, že spolu se Sežehnutými, nechali zabít i všechny obyvatele, kteří měli být podle Rosalindiných slov evakuováni. Farah, Ben a Saul to Rosalind neodpustili a magicky ji zapečetili ve sklepeních pod školou.


Rosalind po zničení vesnice našla v rozvalinách dvě děti, Bloom a Beatrix. Jelikož poznala, že je Bloom mocná víla, vyměnila ji za mrtvé dítě lidských rodičů, Vanesse a Mikeovi Petersových, kteří pak Bloom vychovali. Beatrix nechala v péči Andrease, který o jejích plánech zničení vesnice spolu s obyvateli věděl. Nicméně v souboji s přítelem Silvou, který chtěl Rosalind zastavit, byl smrtelně zraněn. Nakonec přežil, ale před zbytkem světa další dlouhá léta předstíral svoji smrt a v tajnosti Beatrix vychovával.

Rosalind díky svým schopnostem myšlenkové víly prozradila Beatrix její původ. Beatrix se po nástupu do školy snažila zjistit, kde ji Farah schovává, aby ji mohla zachránit. Stejný rok do školy nastoupila i Bloom, která nakonec Rosalind vysvobodila a Rosalind ji na oplátku pomohla pochopit plný rozsah její moci.

Na konci první série Rosalind zabila Farah a spolu s „obživeným“ Andreasem a královnou Lunou převzala znovu otěže nad školou a zbavila se jejích věrných kamarádů, Bena Harveyho a Saula Silvy.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Správny záporák, ale až príliš veľká mrcha.

redaktor
25.8.2021 | 14:17:10
xflori01

Super padouch

webmaster
28.1.2021 | 18:31:39

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama