FBI: International
60/100 - 3×

FBI: International

Američtí občané nežijí pouze v USA, ale po celém světě, a právě proto je chrání elitní skupina agentů mezinárodní divize FBI sídlící v Budapešti. Seriál je spin-offem seriálu FBI z roku 2018.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Luke Kleintank (Scott Forrester), Heida Reed (Jamie Kellettová), Carter Redwood (Andre Raines), Vinessa Vidotto (Cameron Voová), Christiane Paul (Katrin Jaegerová), Elizabeth Mitchell (Angela Cassidyová)

FBI: International - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Seriál je super mám rád tyhle normální kriminálky FBI série je u mě na prvním místě mezi seriály a International je skvěle doplňuje

6.6.2022 | 13:53:30
Vaquero

Už dávno som nevidel seriál s takým extrémne nesympatickým obsadením, možno aj lotéria po baroch v LA by priniesla lepší casting. Na druhej strane nesympatických hercov dopĺňajú extrémne blbí scenáristi, takže seriál pôsobí vyvážene. Americkí agenti nielenže nosia v cudzích krajinách zbrane, ale ešte tam s nimi naháňajú ľudí a strieľajú po nich, dokonca obmedzujú osobnú slobodu ľudí, čo by im v reále vynieslo cca 10 rokov basy a potom vyhostenie. Viem, že v akčnom seriáli nemá čo hľadať logika, ale toto je dosť cez čiaru.

9.2.2022 | 17:24:56
xflori01

McMahon je sice větší tahoun seriálu než Kleintank, ale oproti nic moc zbytku týmu v Most Wanted zde naopak jsou všichni agenti sympaťáci a já se tak těším na příběhy všech. Kriminální příběhy jsou normální, žádné super zázraky, ale ani nuda. Jen se bojím, že to neustálé střídání kulis a prostor (nechci říct států, protože to se ve skutečnosti neděje) dost stojí, takže jsem zvědavý, jak dlouho s námi seriál vydrží. Prozatím 70%.

webmaster
5.12.2021 | 22:26:13

Překlad

Epizoda S01E12: One Point One Million Followers

sk100%
DOKONČENO

Titulky k seriálu překládá slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama