FBI: International
60/100 - 3×

FBI: International

Američtí občané nežijí pouze v USA, ale po celém světě, a právě proto je chrání elitní skupina agentů mezinárodní divize FBI sídlící v Budapešti. Seriál je spin-offem seriálu FBI z roku 2018.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Luke Kleintank (Scott Forrester), Heida Reed (Jamie Kellettová), Carter Redwood (Andre Raines), Vinessa Vidotto (Cameron Voová), Christiane Paul (Katrin Jaegerová), Eva-Jane Willis (Megan 'Smitty' Garretsonová), Elizabeth Mitchell (Angela Cassidyová), Maurice Irvin (Paul Finley), Michael Torpey (Ken Dandridge), Stephanie Hoston (Maya Langhorneová), Kelley Missal (Zoey McKennaová), Miklós Bányai (Benedek Erdős), Greg Hovanessian (Damian Powell)

FBI: International - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Seriál je super mám rád tyhle normální kriminálky FBI série je u mě na prvním místě mezi seriály a International je skvěle doplňuje

6.6.2022 | 13:53:30
Vaquero

Už dávno som nevidel seriál s takým extrémne nesympatickým obsadením, možno aj lotéria po baroch v LA by priniesla lepší casting. Na druhej strane nesympatických hercov dopĺňajú extrémne blbí scenáristi, takže seriál pôsobí vyvážene. Americkí agenti nielenže nosia v cudzích krajinách zbrane, ale ešte tam s nimi naháňajú ľudí a strieľajú po nich, dokonca obmedzujú osobnú slobodu ľudí, čo by im v reále vynieslo cca 10 rokov basy a potom vyhostenie. Viem, že v akčnom seriáli nemá čo hľadať logika, ale toto je dosť cez čiaru.

9.2.2022 | 17:24:56
xflori01

McMahon je sice větší tahoun seriálu než Kleintank, ale oproti nic moc zbytku týmu v Most Wanted zde naopak jsou všichni agenti sympaťáci a já se tak těším na příběhy všech. Kriminální příběhy jsou normální, žádné super zázraky, ale ani nuda. Jen se bojím, že to neustálé střídání kulis a prostor (nechci říct států, protože to se ve skutečnosti neděje) dost stojí, takže jsem zvědavý, jak dlouho s námi seriál vydrží. Prozatím 70%.

webmaster
5.12.2021 | 22:26:13

Překlad

Epizoda S01E16: Left of Boom

sk100%
DOKONČENO

Titulky k seriálu překládá slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama