FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Edwin Hodge (Ray Cannon), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix)

FBI: Most Wanted

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

Seriál FBI: Most Wanted je spin-offem seriálu FBI. Je zaměřen na jednotku Zločineckého komanda FBI, která loví zločince, jejichž jména se dostaly na Seznam nejhledanějších.

Seriál vytvořil René Balcer a produkuje ho Wolf Entertainment, CBS Television Studios a Universal Television. Tvůrce FBI, Dick Wolf, funguje u seriálu jako výkonný producent. Ten na konci ledna 2019 oznámil, že u seriálu FBI vytváří díl, tzv. backdoor pilot, pro potencionální spin-off s názvem FBI: Most Wanted – tento díl se vysílal ke konci první řady. Chtěl tím také dát podnět k vytvoření dalších seriálů, které se budou navzájem prolínat podobně jako jeho seriály ze světa Zákona a pořádku a Chicago. Stanice CBS, na které se seriál vysílá, dala v květnu 2019 tomuto seriálu zelenou.


(Banner čtvrté řady seriálu, Foto: CBS)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Současné obsazení:

Bývalé hlavní postavy:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Případy dost dobré, ale vyšetřovací tým mě zatím nezaujal

webmaster
26.6.2020 | 16:15:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama