FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Rachel York (Marie Smithová), Jennifer Landon (Sarah Allenová), James Carpinello (Hugh Hill)


FBI: Most Wanted

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

Seriál FBI: Most Wanted je spin-offem seriálu FBI. Je zaměřen na jednotku Zločineckého komanda FBI, která loví zločince, jejichž jména se dostaly na Seznam nejhledanějších.

Seriál vytvořil René Balcer a produkuje ho Wolf Entertainment, CBS Television Studios a Universal Television. Tvůrce FBI, Dick Wolf, funguje u seriálu jako výkonný producent. Ten na konci ledna 2019 oznámil, že u seriálu FBI vytváří díl, tzv. backdoor pilot, pro potencionální spin-off s názvem FBI: Most Wanted – tento díl se vysílal ke konci první řady. Chtěl tím také dát podnět k vytvoření dalších seriálů, které se budou navzájem prolínat podobně jako jeho seriály ze světa Zákona a pořádku a Chicago. Stanice CBS, na které se seriál vysílá, dala v květnu 2019 tomuto seriálu zelenou.


(Jess LaCroix a zbytek týmu na plakátu k druhé sérii, Foto: CBS)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Případy dost dobré, ale vyšetřovací tým mě zatím nezaujal

webmaster
26.6.2020 | 16:15:15

Stav překladu

Epizoda S02E15: Chattaboogie

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky bounas. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama