FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Rachel York (Marie Smithová)

Byron LaCroix

Byron LaCroix

Jessův otec, který pro něj nebyl v mládí zrovna dobrým vzorem.

Sezóny 2
2020 - 2022

Byron je otec Jesse LaCroixe. Pochází z New Orleans. Z Jessem nemají hezkou minulost. Byron má svéráznou osobnost a závislost na hazardu, díky čemuž pro Jesse nebyl zrovna dobrým otcem. Skončil i ve vězení a neukázal se ani na Jessově svatbě. Ve druhé řadě se ukáže u Jesse doma doma se svojí novou a mnohem mladší přítelkyní. Chce se znovu se svým synem a vnučkou sblížit. Jess mu ale nechce dát šanci a drží si ho hodně od těla. Postupně se ale sblíží a Marii si nakonec kvůli různým covidovým restrikcím vezme na Jessově farmě.

(Svatba Byrona, Foto: CBS)


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama