FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Rachel York (Marie Smithová)

Remy Scott

Remy Scott

Dohlížející zvláštní agent a nový velitel Zločineckého komanda FBI.

Sezóny 1
2022 - 2022

Po Jessově smrti ve 14. díle třetí řady, Shattered, začalo vedení FBI hledat nového velitele Zločineckého komanda. Nakonec zvolili Remyho.

Remyho nové zaměstnání ho tak přivede zpět do jeho rodného města, New Yorku, poté co určitý čas pracoval mimo stát. Během jeho kariéry působil na terénní pobočce FBI v New Yorku, v úderném komandu ve Vegas nebo měl na starost násilné zločiny ve Philadelphii.


Vrací se tedy do Brooklynu, kde stále žije jeho matka a sestra, takže se znovu dostane do kontaktu se svou minulostí. Bude si potichu vychutnávat návrat do New Yorku, do bytu na Manhattanu a setkání se svými starými kamarády.

(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

  • 3. ŘADA – Hlavní postava (od 17. dílu)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama