FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Edwin Hodge (Ray Cannon), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix)

Sarah Allenová

Sarah Allenová

Talina učitelka v jezdectví, která začne chodit s Jessem.

Sezóny 2
2021 - 2022

Sarah Allenová je učitelka v jezdectví, ke které začne docházet na lekce Tali. Jessovi se Sarah od začátku začne líbit a pozve ji na rande. Sarah ho prvně odmítne, protože se zrovna potýkala se špatným vztahem a kvůli tomu tomu se přestěhovala na venkov, kde Jess žije. Poté ale mu řekne, že jen automaticky odpověděla záporně a ráda s ním půjde. Začnou spolu chodit a dokonce se později Sarah k Jessovi nastěhuje, aby se neustále nemusela obávat svého stalkerského (ex)manžela Hughe Hilla.

Objevila se v dílech:


(Jess a Sarah na rande, Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama