FBI Čtvrtá řada začne crossoverem s dalšími seriály

Čtvrtá řada začne crossoverem s dalšími seriály

Čtvrtá řada začne crossoverem s dalšími seriály

Novou seriálovou sezónu zahájíme velkolepě. Všechny nové řady seriálů ze světa FBI totiž odstartují třídílným crossoverem. Naše týmy si budou muset navzájem pomoct, aby dopadly všechny zločince.

5 0
3.9.2021

Všechny seriály ze světa FBI se budou v nadcházející seriálové sezóny vysílat v jeden den a to v úterý. Není se tedy čemu divit, že premiéry nových řad budou v jeden den a to 21. září. A premiéry to nebudou ledajaké. Dočkáme se totiž trojhodinového propojeného příběhu napříč našimi seriály. Prvně v osm hodin začne čtvrtá řada FBI, poté třetí řada FBI: Most Wanted a crossover zakončí premiéra nového přírůstku do světa FBI, FBI: International. Přečtěte si popisky jednotlivých dílů crossoveru:

FBI 4×01: All That Glitters

Poté co je mladá žena zabita na cestě domů z přepychové párty na jachtě, tým vyšetřuje, kdo byla zač a jak se na událost, které se účastnili jedni z nejvlivnějších lidí na světě, dostala. Také Maggie k vyšetřování přizve Crosbyho poté, co je podezřelý z vraždy identifikován jako veterán, který byl na několika amerických armádních misí spolu s Crosbym.


(Foto: CBS)

FBI: Most Wanted 3×01: Exposed

Místní případ FBI o dvou zavražděných ženách a moři mocných mužů se změní v lov nebezpečného vůdce zločineckého ráje s velkým dosahem. OA pomáhá Jessovi a týmu společně se zvláštní agentkou Kristin Gainesovou.

(Foto: CBS)

FBI: International 1×01: Pilot

Zvláštní agent Scott Forrester a jeho tým se základnou v Budapešti míří do Chorvatska poté, co je Isobel Castilleová požádá o pomoc s chycením amerického uprchlíka, který utekl do Záhřebu s 14letou dívkou. OA nadále pokračuje v misi v zámoří a snaží se dostat uprchlíka před spravedlnost, kdežto agentka Europolu Katrin Jaegerová se snaží zajistit týmu nutnou podporu a přístup od velmi málo ochotných místních bezpečnostních složek.

(Promoční fotografie, Foto: CBS)

Těšíte se na společný crossover?

Diskuze /1

Lex Luthor

Minulý crossover zvládli dobře doufám, že tohle taky dopadne skvěle a, že snad brzy skončí krize s koronavirem abychom mohli mít těch crossoverů více

3.9.2021 | 21:08:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E06: Allegiance

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do 3. řady pro web Titulky bounas. Od 4. řady překládá seriál slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

FBI: International oficiálně potvrzeno

FBI: International oficiálně potvrzeno

O produkci nového seriálu ze světa FBI, který by vyšetřoval mezinárodní případy, jsme vás informovali minulý měsíc. Dnes dostal zelenou a na obrazovkách se první řady tedy dočkáme už příští rok.

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás