FBI Maggie zpátky na place a malý agent Otis spolu s ní

Maggie zpátky na place a malý agent Otis spolu s ní

Maggie zpátky na place a malý agent Otis spolu s ní

Šestého října započalo natáčení třetí řady a na place nechyběla ani představitelka hlavní ženské postavy. Maggie tedy zřejmě uvidíme hned v premiérovém díle a dozvíme se, jaký úkol v utajení měla.

8 0
15.10.2020

Díky koronavirové pandemii bylo posunuto natáčení třetí řady o několik měsíců. Zahajovacím dnem natáčení a produkce nadcházející řady bylo datum 6. října, kdy se začali natáčet i další seriály od tvůrce Dicka Wolfa. A kdo se o herce bojí, ujišťujeme vás, že samozřejmě mají všichni členové mimo samotné natáčení scén nasazené roušky.

Všechny nás zajímalo, jestli se herečka Missy Peregrym, představitelka agentky Maggie Bellové, vrátí hned na počátku třetí řady, nebo si ještě chvíli pobude na mateřské. Už máme ale jasno. Jelikož od data porodu uběhlo půl roku a malému Otisovi se vede dobře, Missy nic nebránilo se k seriálu vrátit. Což můžeme vidět na krátkém videu, které Missy a Zeeko Zaki hned první den natočili.A pokud by vás zajímalo, jak Missyn synek Otis vypadá, zde máte fotku z natáčení:

(Foto: Twitter @FBICBS)

Až budeme vědět datum premiéry třetí řady, okamžitě vám dáme vědět. Sami se už nemůžeme dočkat.

Diskuze /1

Sharp

Vypadá to dobře, už se těším. U tohohle seriálu mi vždy přišla trochu škoda, že v něm není nějaké větší propojení mezi díly. Chápu, že se jedná o seriál epizodně nezávislý, ale zároveň si myslím, že by to mohlo fungovat relativně dobře.

redaktor
15.10.2020 | 20:31:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Checks and Balances

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky bounas. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

Reklama

Spin-off

Zajímavé články

FBI: International oficiálně potvrzeno

FBI: International oficiálně potvrzeno

O produkci nového seriálu ze světa FBI, který by vyšetřoval mezinárodní případy, jsme vás informovali minulý měsíc. Dnes dostal zelenou a na obrazovkách se první řady tedy dočkáme už příští rok.

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás