FBI
81/100 - 20×

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Kane (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

V dubnu nás čeká další velký crossover

V dubnu nás čeká další velký crossover

Seriály FBI patří mezi desítku nejsledovanějších seriálů na amerických televizích a dominují úterkám na CBS. Proto není divu, že nás čeká další crossover mezi všemi třemi seriály. Kdo se už nemůže dočkat, zapište si do kalendářů datum 4. dubna.

0 0
13.2.2023

Neohrožené týmy FBI ze seriálu FBI, FBI: International a FBI: Most Wanted spojí síly v akčně nabitém tříhodinovém crossoveru 4. dubna na stanici CBS. Bude se jednat o druhý crossover mezi těmito seriály. První crossover se vysílal 21. září 2021 a započaly se tím nové sezóny těchto seriálů – pro FBI: International šlo dokonce o premiérový díl. Stejně jako u prvního crossoveru zavede nový případ agenty i přes oceán do Evropy.

(Těšíte se na nový crossover?, Foto: CBS)

Výkonný více prezident vysílání na CBS Enterntainment a CBS Studios ke crossoveru řekl:

"Na základě toho, že FBI nadále dominují úterní večery, jsme nadšeni, že můžeme odměnit naše oddané fanoušky touto speciální tříhodinovou globální crossover událostí, která podruhé spojí tyto tři hrdinské – a oblíbené – týmy. Náš crossover, který se bude vysílat 4. dubna, bude nepřetržitým napínavým zážitkem, který diváky zapojí způsobem, jakým to dokáže pouze svět „FBI“ Dicka Wolfa.

Diskuze /3

suzuki051cj

Bolo by dobré napísať v akom poradí seriálov sa bude odohrávať dej crossoveru… Myslím či začne v FBI potom FBI: International a skončí v FBI: Most Wanted?

#2 xflori01
13.2.2023 | 19:02:58
xflori01

#1 suzuki051cj: Nikde to není explicitně napsáno. Očekává se, že by se seriály měli vysílat klasicky popořadě jak normálně, tzn. jak jsi napsal. Ale je fakt, že u prvního crossoveru byl poslední díl crossoveru z International

webmaster
13.2.2023 | 19:40:17
Lex Luthor

Super těším se už jsem si myslel, že na Edně to sleduji jen já. V Americe to frčí to je dobře je to fajn seriál a většinou série sleduji v tomto pořadí. FBI pak FBI Most Wanted a pak FBI International.

14.2.2023 | 6:34:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S04E16: Protective Details

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do 3. řady pro web Titulky bounas. Od 4. řady překládá seriál slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Nové postavy

Stejný svět, jedno FBI

6. řada potvrzena

Svět FBI obnoven rovnou dvojnásobně

Svět FBI obnoven rovnou dvojnásobně

Celý svět FBI rozhodně nekončí a všechny tři seriály z něj dostaly prodloužení nejen o jednu řadu, ale rovnou o dvě. Takže ať už jste fanoušky newyorského týmu, elitního týmu na chytání uprchlíků či mezinárodního týmu, rozhodně se sledováním v brzké době neskončíte.

Zajímavé články

Zvrat v Maggiině příběhu na konci osmnáctého dílu

Zvrat v Maggiině příběhu na konci osmnáctého dílu

Konec minulého dílu znamenal pro Maggie a její představitelku Missy Perregrym důležitý milník. Stalo se jí něco, co by ji mohlo nadosmrti poznamenat. Proč se pro tento krok tvůrci rozhodli? To se dozvíte ve článku.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama