Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S05E08: Is Anybody Out There?

S05E08: Is Anybody Out There?

S05E08: Is Anybody Out There?

Morgan, Grace a Alicia závodí s časem, zatímco Dorie a Dwight čelí živlům. Sarah a Wendell se dočkají pomoci z nečekaného zdroje.

cz sk
21.7.2019
1 600 000
45 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Michael Alaimo
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea Szewczek-Przygocki), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace), Jenna Elfman (June), Rubén Blades (Daniel Salazar), Matt Frewer (Logan), Daryl Mitchell (Wendell), Mo Collins (Sarah), Cooper Dodson (Dylan), Bailey Gavulic (Annie), Ethan Suess (Max), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sugar1

Tento díl plný naděje, přátelství, lásky a všeho dobrého si budeme s rodinou pouštět u štědrovečerní večeře místo Jurského parku!

13.8.2019 | 9:43:23
Jelli Mann

Tohle jde fakt totálně do sraček. Tomu už nepomůže ani Alycina prdelka. Chjo :(

3.8.2019 | 9:07:45
RedRose

Opět úplně trapné situace které mě fakt zvedají ze židle… To jak po výbuchu přišli o to auto? To nejde couvnout, otočit volantem a vpřed, to tam raději to auto necháme a poběžíme!! A taky oni běží, horda jde, ale k letadlu se dostanou současně!! To fakt už bije do očí a tvůrcům je to evidentně jedno, protože lidi se na to stejně budou dívat… Naopak kecy o kazícím se benzínu jsou konečně trochou střetu s realitou i když s několikaletým zpožděním (ale možná mají v USA benzín, který se začne kazit až po 10-ti letech). Tato půlka série, vzhledem k té minulé, byla o něco lepší. Nějaký cíl teď mají, tak snad se bude na co dívat… Matt Frewer (výborný herec) tam asi nějaký čas zůstane a snad to bude delší než cameo Aarona Paula…

24.7.2019 | 21:26:30
vozralec

Nějak se tam autoři furt snaží dávat rádoby bohulibé myšlenky a tomu podřizují děj. Kosení zombíků pak uvadá. Proč je nesmetli náklaďákem? Proč nemají tři metry dlouhou tyč, kterou by je postupně likvidovali (klidně z náklaďáku). Chtělo by to tam nějakýho Ádu, kterej by nastolil konečné řešení zobmijské otázky.

24.7.2019 | 1:17:02
captain

Celkem dobrý, ale tak nějak průhledné, zbytečné dojáky a pokusy o napětí a záchrany na poslední chvíli. Body nahoru za Daniela a Šmouhu. Ps. Tuším, že to říkal jistý Dr. Sheldon Cooper, je ztráta času a možná i chybou, zkoušet pomáhat, komukoliv…

23.7.2019 | 14:35:48
VegeTTa

Vsetko k spokojnosti hlavne ze Daniel su opat spolu s jeho macku :D Dufam ze poloha kde bude palivo bude nejaka armadna zakladni ci nieco podobne ba skupiny 3 kruhov :)

22.7.2019 | 19:22:11
Gonzo

Celkem to ušlo až na ten závěr. Když od Logana zjistili, že pravděpodobně mají záznam o lokaci s palivem v Claytonově deníku, tak ho měli odprásknout. Chápu to tak, že si ho nechají do dalších epizod, aby s nima zase mohl ‚vyjebat‘.

22.7.2019 | 10:10:55
barwa.m

Jako ty scénky jsou už fakt absurdní, sít v letadle místo dveří chápu, ale proč jí měli vyhozenou jako by jeli rybařit a ne v letadle aby ji upevnily, další Morgenovo Bo, takových soubojů a ran přežilo a pak po šlápnutí praskne jako párátko??? tohle fakt nedomysleli.. Ale jinak jo, další padouši tak bude o zábavu snad postaráno

21.7.2019 | 21:04:33
Camaris

Akční scény jsou prostě špatný. Komicky špatný, až parodický. Nejdřív bouračka v autě, když tahaly „stádo“. V další scéně, nesmyslně chodí pozpátku a kecají vysílačkou, aby je pak zachránil John Wayne, který střílí z okénka ve smyku. No a nakonec, jak se snažili skopnout vysící zombíky z letadla, bylo vidět, jak kovboj kope na hlavu jenom jako. Rád bych dal alespoň jednou větší hodnocení, ale to prostě nejde. Za alyciu ve sprše (když se ta holka umeje, tak je vážně luxusní) dám alespoň 60.

20.7.2019 | 21:03:48

Stav překladu

Epizoda S05E10: 210 Words Per Minute

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Během probíhající pauzy se zaměříme na jednu nejnovější teorii, skrze kterou fanoušci prosazují názor, že je Madison stále naživu.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás