Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S05E13: Leave What You Don't

S05E13: Leave What You Don't

S05E13: Leave What You Don't

Loganovy motivy jsou odhaleny, Sarah a Dwight vyjednávají a na obzoru se objeví nebezpečná hrozba.

cz sk
8.9.2019
1 450 000
45 minut

Základní info:

Režie: Daisy Mayer
Scénář: Ashley Cardiff, Nick Bernadone
Hrají: Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Jenna Elfman (June), Matt Frewer (Logan), Daryl Mitchell (Wendell), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Peter Jacobson (Jacob Kessner), Colby Hollman (Wes), Colby Minifie (Virginia), Holly Curran (mladá dívka), Cooper Dodson (Dylan), Bailey Gavulic (Annie), Ethan Suess (Max), Mikala Gibson (Doris), … 

Trailer ke třinácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Jeden psychouš je pryč a ihned je tam další :D To nemůže být chvíli v klidu?

21.11.2019 | 21:44:50
scottt1

Bez Morgana to bolo omnoho lepsue

21.10.2019 | 7:06:35
ori

Úplne skvelá časť, škoda Logana, mohol byť dobrou posilou do skupiny.

8.10.2019 | 13:03:54
Sugar1

Uznávám, že přebírání moci nad vrtným ropem a také motivace či chování naprosto všech osob byla nad mé chápání, stejně jako třeba to, proč mední ledvěd tajil léta před svým životním parťákem, že v kamenolomu vyrábí podomácku benzín, přičemž tam relokoval běžné zaměstnance, ale to se mi stává díky sníženému intelektu poměrně běžně. 100 %. P.S.: Velice potěšilo odstranění Loganovy vymaštěné tlupy a zklamal závěr, kdy naše skupinka odmítla nabídku pomoci jiné skupince a raději než aby jim pomáhali, případně se v noci vytratili, tak jim nechali kámošku jako dárek, to byl od nich trochu zkrat, asi výpary.

22.9.2019 | 0:13:39
BigBoss

A zase ta logika, napřed přeberou velení nad ropným polem protože by přece nikdo v takovým místě nestřílel a po pár minutách už je tam drží pod pohrůžkou střelných zbraní… To jako Loganovi lidi se nebojí v tomhle místě střílet?

13.9.2019 | 11:25:18
Negan_Grimes

Je to také… Táto séria ma nebaví, pozerám to, lebo verím, že niečo sa zmení. Ale mám pocit, že Goldberg a Chambliss seriál nadobro pochovajú :(

13.9.2019 | 9:44:14
Sapphire1977

jako fajn, ale logiky scenaristi moc nepobrali to je pravda, inak aky pako by isiel rucne odsuvat chladnicku z cesty ked tam ma auto? ci sa chcel pozret ci tam nie je zmrzlina? a aky pako by chcel hladat inu cestu ked na ceste lezia tri chladnicky a on ma auto?

12.9.2019 | 8:43:37
RedRose

taky moc nesdilim zdejsi nadseni… po dilech ktere fakt byly uplnym dnem je tohle o neco lepsi ale fakt jen minimalne… veskere chovani a posun v deji jsou hrozne nelogicke a tezko uveritelne a nahromadilo se uz toho tolik ze to nejde prehlizet… co to je za bandu mesiášů? kde se tam najednou vzala takova tlupa? zabirame vsechno a vsude ?? jak jako ?? je to dementni… 48× vyskyt slova „pomahat“ uz fakt neni ani k smichu… ukuchtit benzin bych rekl ze bude slozitejsi nez ho jen vydestilovat z ropy… a kde porad berou ty ksichty? ta sefka tlupy to je strasna sereda…

11.9.2019 | 22:50:19
Anetka888

Poslední dvě série nejsou nic moc. Neměli zabíjet Nicka. Chyba. Radši Luciannu, ta je tam úplně k ničemu. Morgan mi vždy vadil hrozně a teď ho snášet i tady… Doufám, že aspoň ten Dwight bude mít kliku.

11.9.2019 | 19:30:24
captain

Jo, no, takže Logan má také svůj příběh, ehmm… dobře a dál?! Lepší o chlup než minule, ale těch nelogičností je nějak moc… Ještě, že rabí s mládeží se také přidali k boji… A ze kterého pekla, sakra, vylezli ti tzv. pionýři"?!

11.9.2019 | 12:08:25

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Nepřehlédněte

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Během probíhající pauzy se zaměříme na jednu nejnovější teorii, skrze kterou fanoušci prosazují názor, že je Madison stále naživu.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás