Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S05E16: End of the Line

S05E16: End of the Line

S05E16: End of the Line

Zatímco všichni čelí neznámé budoucnosti, Morgan vede skupinu vstříc jejich cíli. John a June si něco slíbí.

cz sk
29.9.2019
1 510 000
52 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea Szewczek-Przygocki), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace), Jenna Elfman (June), Rubén Blades (Daniel Salazar), Daryl Mitchell (Wendell), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Peter Jacobson (Jacob Kessner), Colby Hollman (Wes), Colby Minifie (Virginia), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
phoenix333

FTWD je první seriál, který jsem za své dlouhé seriálové roky prostě přetáčel. Debilní dialogy, logika šla asi někam na párek a nulový příběh – smrtelná kombinace. Totální a naprostá tragédie a dno. Jednou spadneš z mrakodrapu, máš v sobě 4 kulky, useklý kus ruky, ale zombíkům utečeš, jinde nemůžeš chodit s prostřeleným ramenem. Jednou killneš 30 mrkváků jak nic, vyčistíš plot, zdravý bez problémů zdrhneš a jindy na to prostě nemáš a ty šourající chcípaci tě dohánějí! Postapokalyptický svět, ve kterém benzín na rozdíl od mozkových buněk hlavních postav nestárne. Náboje jsou vzácné, tak je vystřílíme jen tak (navíc dokážu dát headshot i z jízdy autem/na koni a jindy zase netrefím ani barák). Obrovské zklamání, na které doufám rychle zapomenu a už se k němu nevrátím. Zlatá Madison!

3.4.2020 | 14:04:51
karlospajdos

To je fakt totální sra*ka.. Sorry ale je to tak…

24.11.2019 | 21:47:27
Vencais

Konec serie byl celkem na nic, ale jinak celá serie byla o něco lepší než předchozí, ta byla totiž příšerně zmatená všemi těmi flashbacky a flashforwardy, které zabily půlku serie. J inak jediné pozitivní co se o tom seriálu pořád dá říct je, že postavy alespoň nejsou tak tupé jako v TWD i když místy… Ale asi největší škoda je, že všechno zajímavé se ze seriálu vytrácí. Všechno střílení, bodání, strkání do zombíků a utíkání před nimi, už tu bylo. Čím mě osobně FTWD zaujalo bylo, jak na začátku cestoval Nick mezi zombíkama a proto jsem si myslel že seriál nabídne něco originálního, ale bohužel nic. Je to stále dokola totéž. Kéž by Znation ožilo, to sice bylo pravda trochu přehnané, ale alespoň to nebylo nudné.

18.10.2019 | 2:05:41
rychlej

Nejhorší finále i sezona, škoda…

10.10.2019 | 19:20:05
ori

Vcelku dobrá časť, najzaujímavejšie bolo odlákanie hordy, avšak na finále trochu slabšie a hlavne dúfam že Morgan prežije.

redaktor
8.10.2019 | 13:10:45
hoolio88

Obrovské zklamání… Co mělo být tou události, která zásadně změní celý svět TWD? Smrt Morgana? :D Proboha, to snad ne… OK, celé TWD s Rickem odstartoval, ale že bych si z jeho případné smrti, ke které možná ani nedojde, protože se tam na poslední chvíli někdo (Sherry?) objeví, měl sednout na zadek?! Hrozná série, postavy se chovají nelogicky (co tam předváděl Dwight s tím koněm a ostatní v oblíčení zombíků, to bylo na pěst) a dějově je to jedna velká natahovaná sluníčkářská nuda. Krom toho, neskutečně mi vadí, jak se tvůrci snaží diváky ušetřit násilí. Někdy si až říkám, jestli tam není nějaké věkové omezení, protože zatímco v TWD mlátí lebky na kaši nebo napichují hlavy na kůly, tak tady nám explicitně neukážou ani sežrání koně zaživa…

7.10.2019 | 12:09:28
Stranger001

„You don't need a villain, if you have great antagonist.“ Když pominu naprosto dementní chování hlavních postav už na konci předchozího dílu (proč tehdy bylo nemyslitelný odtáhnout stádo pryč a teď ne? A neříkejte, že neměli koně, to jim v tom dřív nebránilo) a zaměřím se hlavě na Virginii… Proč lidi milujou Negana? Nejen kvůli herci, který ho ztvárnil naprosto skvěle, ale i kvůli tomu, že měl v podstatě pravdu. Rozdíl oproti Rickovi a spol. byl v tom, že se toho snažil docílit diktaturou. Tvrdě potrestat všechny, kteří mu vzdorovali, aby přeživší opravdu mohli přežít. A totéž se pokusili udělat s Ginny. V čem selhali? V posledním díle, který absolutně otočil všechno, co jsme o ní doposud věděli. Proč by najednou vyhladila celou osadu? To je proti všemu, co o ní dosud víme přece… ffs.

6.10.2019 | 0:16:59
filipes12

stupidne dialogy aj v tejto epke,zaujalo iba poslednych 5 minut.

5.10.2019 | 16:11:15
gremlin

HNUS

4.10.2019 | 17:56:42
misticjoe

JJ, Grace bude mít radioaktiváčka, to bude krásné dítě (určitě nebude mít žádné mutace a tak…), takový nový Ježíš. A co to mělo být s tím Dwightem? Neustále obklíčený nemrtváky ze všech jednich stran, se zlomeným kotníkem, který se ale za pár minut dal zázračně do kupy a v Rozpadákově už vesele hopsal… Jako dokoukal jsem pátou sérii, ale šestou už nezačnu. A ne, páni tvůrci, fakt mě nezajímá, zda Morgan přežije (zachránci by sebou museli mít chirurgický sál, aby to dal)…

3.10.2019 | 19:34:03

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás