Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Poslední sezóna
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Rubén Blades (Daniel Salazar), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S07E07: The Portrait

S07E07: The Portrait

Když malá Mo onemocní, Morganovi se podaří úspěšně proniknout do Strandovy věže. Brzy však zjistí, že i Strandova shovívavost má své meze.

cz sk
28.11.2021
940 000
45 minut

Základní info:

Režie: Heather Cappiello
Scénář: Nick Bernardone
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Jenna Elfman (June Dorie), Keith Carradine (John Dorie starší), Omid Abtahi (Howard), Daryl Mitchell (Wendell), Spenser Granese (Arnold), Federica Rangel (Juliana), … 

Obsah:

Ke Strandově věži přichází Morgan, který žádá o vstup, protože Mo je nemocná. Strand nakonec souhlasí a pustí je dovnitř, kde ji ošetří. Pak se u věže objevují Stopaři a vyhrožují, že použíjí nevybuchlou hlavici, když je nepustí dovnitř. Morgan nabídne Strandovi svou pomoc, když tu Strand zkolabuje. Zjistí, že byl otráven, a začne být paranoidní. Výměnou za léčbu Mo požaduje od Morgana, aby nalezl Aliciu a přivedl ji do věže, a spolupracují, aby se vypořádali se Stopaři, kterí katapultem házejí radioaktivní chodce. Strand najednou zjišťuje, že to Morgan ho otrávil.

Stranda kontaktuje Grace, která mu chce pomoct s radioaktivními chodci, a výměnou za Morganovo propuštění nabízí sebe. Strand souhlasí, ale ve věži musí zůstat také Mo. Morgan odchází, a narazí na Stopaře s Dwightem a Sherry. Vezmou ho do tábora za svým vůdcem, kterým je Alicia. Objevují se chodci a Morgan si všimne, že pocházejí od věže a mají na sobě kousky hlavice. Ostatní si toho nevšimnou a při střelbě vypustí radioaktivní mrak.

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
igwar

Skvelá epizóda. Konečne aj Strand mal „trochu“ problém. Zaujímalo by ma, čo urobila Gracie s Arnom (videli sme len prevrátený katapult). Je po ňom, alebo iba zutekal? Morgana ako traviča som nečakal, ako väčšina, a preto to aj tak urobili. Trochu mi vadil koniec. To tí zombíci už majú aj čuch ako psy? Alebo ako prešli ten kus cesty od Strandovej veže presne až do Aliciinho tábora? Morgan šiel dlho peši, potom koňmo so Cherry a Dwigtom. Je vylúčené, aby ho dokázali a najmä časovo stíhali (svojim slimačím tempom) neustále spontánne sledovať (a ešte bez povšimnutia). A naviac prišli iba tí rádioaktívny. Čakal som, že to bude iná skupina zombie, ktorých poslal Arno priamo na tábor, ale jednoznačne bolo povedané, že prišli za Morganom z veže (WTF).

10.1.2022 | 14:42:44
captain

Bomba. Victor vs. Morgan. Nářez.

3.12.2021 | 14:29:17
BigBoss

Alicia je zpět, konečně je zase na co se dívat. :-)

1.12.2021 | 3:34:40
Cikela88

..celkom v pohode.. konečne sa objavila kočka…

23.11.2021 | 17:12:53
SavaaRose

Tak tohle se fakt povedlo.

23.11.2021 | 9:40:23
Lostland

No konečně spádový díl. Na Morgana mi to moc nesedělo, ale vývoj Stranda potěšil, ted už mu možná tu jeho badass linku budu i věřit. Otázka jak kartami zamíchá právě Alicia, která přeci jen měla na Victora vliv..

23.11.2021 | 9:24:39
BlackSquirrel

Konečně Alicia! 95%

22.11.2021 | 21:25:45
simonideos

Tak co se týče pokusů toho druhého zabít, jsou si kluci kvit. Vypadá to, že brzy bude potřeba spojit své síly proti nové hrozbě. Aliciino zjevení určitě celému ději hodně prospěje, i když mohlo být zpracováno lépe, aby to byl větší šok.

22.11.2021 | 21:07:40
ori

Parádny diel plný napínavých zvratov a odhalení. Aj som si hovoril pred nejakou dobou že Victora by sa niekto mohol pokúsiť otráviť a vyšlo mi to :D Ale je pravda že na Morgana sa mi to vôbec nehodilo, mohli to vymyslieť inak.

webmaster
22.11.2021 | 20:46:10
Kubey

Tak sme sa konečne dočkali poriadnej epizódy. :)

22.11.2021 | 16:23:07
1

Stav překladu

Epizoda S08E04: King County

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama