Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 265×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Karen David (Grace Mukherjee), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S07E14: Divine Providence

S07E14: Divine Providence

Bitva o Strandovu věž se pomalu blíží, a tak se Alicia a její společníci objeví na prahu svého nepřítele.

cz sk
22.5.2022
660 000
44 minut

Základní info:

Režie: Ed Ornelas
Scénář: Alex Delyle, David Leslie Johnson-McGoldrick
Hrají: Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Colby Hollman (Wes), Jenna Elfman (June Dorie), Rubén Blades (Daniel Salazar), Peter Jacobson (Jacob Kessner), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Daniel je best? Vážně? Ještě jednou uslyším „Kde je Ofelie?“ a dobrovolně skáču z mostu!! Otravných postav je tady už nepočítaně ale Daniel a Victor je vedou…

Ty dialogy jsou peklo na zemi!! Jednotlivé postavy neustále mění strany, jednou jsem s tím, hned zas jiným, hned zas proti všem… Viktor je nejtrapnější diktátor evr !!

A pořád bojujete o pitomý panelák v radiací zamořené oblasti, což budu psát u každé epizody, protože nic debilnějšího už vymyslet nejde !!!

5.7.2022 | 9:56:25
captain

Viktor v úzkých, Alicia hraje o všechno, bitva o Věž na spadnutí, uvnitř už boj probíhá, Wess se rozhodl, zase, a opět špatně, hodně moc řečí… Daniel sice není úplně při sobě, ale pořád je best.

28.5.2022 | 11:14:31
BigBoss

Hovadina. Sice to mělo spád a utíkalo to, ale ta nelogičnost, kterou následně střídá další, to už mi začíná dost vadit. Všichni se tam chovají jak idioti.

26.5.2022 | 23:39:13
matt44

tak ako bol hypeovany boj o vezu, tak sa z toho nic nestalo a skoncilo to uplne inak. sklamanie dost

26.5.2022 | 16:24:35
ori

Zatiaľ určite najlepší diel tejto série, ale čakal som to trochu inak. Som rád že Victor a Alicia nakoniec spolupracovali, aj keď je Victor teraz záporák, nechcem aby ho zabili. Škoda že sa oholil, s tou bradou vyzeral lepšie. Výkyvy nálad mi neprídu divné, lebo Alicia bola vždy jediná, na kom mu záležalo, a kvôli nej urobí čokoľvek. Daniel nakoniec našiel svoj mier, aj keď mu už podľa mňa veľa času nezostáva. Trochu to pokazil ten koniec kedy sa Victor zase zachoval ako debil. Páči sa ako dopadol Wes, a konečne sa objavil aj Jacob! No a nabudúce už dúfam že príde Madison ako vojačka CRM!

webmaster
24.5.2022 | 21:39:00
Kubey

Super diel, konečne po dlhšej dobe epizóda, pri ktorej som sa nenudil ani chvíľu. Som zvedavý na to, ako predstavia Madison.

18.5.2022 | 17:50:38
xube

Niekto tu písal o zvrate?! KDE?! To ako myslia tú znôžku nezmyslov čo si tvorcovia vycucali z prsta len aby zotreli všetko, čím nás trýznili posledné mesiace?! Ako fakt nechápem čo sa stalo… Fear úplne padol na dno a možno sa vŕta aj hlboko pod. Ako hej, Fear mával slabé chvíle, ale občas prekvapil a začal som mať pocit, že sa zlepšuje. Mýlil som sa. Toto utrpenie posledných niekoľko častí sa úž naozaj nedá zvládnuť. Ciťáčiky, ktoré sme zažili už nespočetne veľa krát. Je to v každom druhom seriály. Telenovela. Pozerám to s maximálnym sebazaprením. Zlý scenár, ešte horšia réžia… 60% len z nostalgie… A mimochodom nikomu z tých optimistov, čo tomu dali 100% nepríde odveci čo sa tam udialo? Samé klenoty, ale vyplakávanie na ošetrovni s mŕtvymi rangermi pred dverami mi odpálilo dekel.

17.5.2022 | 23:10:40
Deadness

zase si podpália útočisko a zase musia íst inde a ozaj naozaj najdu to padre a to isté dokola čistá katastrofa, celé nelogické a hlúpe, fandím strandovy

17.5.2022 | 13:16:44
Camaris

Takže jsme 14 epizod sledovali boj o věž, která podle ukázek, v příštím díle shoří. Naši hrdinové, pak zas vyrazí jinam :) To jako vážně, vám stačí to samé pořád dokola?

16.5.2022 | 20:44:05
Whitewolf114

Perfektní díl! Fear překvapil. Skvělý zvrat na začátku, kde jsem zase viděla Victora, jak ho mám ráda. To, co s ním dělali…WTF, zápletce jsem nevěřila, nereálná kravina, ale tohle? Wow! Samozřejmě je to fear, takže jsem čekala na závěr, kde přijde opět „nečekaně“ zvrat a já budu zase sledovat nelogickou zápletku s Victorem a celý díl můžeme hodit do popelnice. Zvrat přišel, ale já s Victorem naprosto souhlasím, to Alicia tady zradila. S tím Wesem to prostě nešlo jinak, Alicia v tomto případě nemá právo ho soudit. Nejúžasnější scéna je určitě ta s Danielem, kde se rozpomněl ohledně smrti Ofélie. Doufám, že si to tvůrci nepokazí v příštím díle. Sice by se mohla objevit už Maddie, ale mám strach, aby vzápětí neumřel Victor nebo Alicia. No, díl má zaslouženě plný počet!

16.5.2022 | 16:53:08
1

Stav překladu

Epizoda S07E16: Gone

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Nejlepší epizody sedmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama