Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S08E01: Remember What They Took From You

S08E01: Remember What They Took From You

Pod Kaplanovým dohledem se Morgan a Madison snaží udělat to nejlepší pro Mo, zatímco se vypořádávají se svým novým způsobem života.

cz sk
14.5.2023
560 000
51 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Kim Dickens (Madison Clark), Karen David (Grace Mukherjee), Maya Eshet (Ťuhýk), Zoey Merchant (Morgan), Jayla Walton (Hrdlička), Avaya White (Mo), Bob Jennings (stráž), Will Perez (stráž), Dawn Lasusky (člen komunity), Smith Leomaris Satrazemis (člen komunity), … 

Obsah:

Morgan je odveden ke Kaplanovi, odkud mu Madison pomůže utéct. O sedm let později objevuje mladá dívka Madison v cele a chce od ní, aby ji naučila zabíjet chodce. Madison se však rozhodne utéct a ke svému velkému šoku zjisťuje, že ona dívka je Morganova dcera Mo. Uteče s ní od Kaplana a vydá se do močálů, kde chce najít Morgana. Ten místo toho najde ji, a ukáže se, že on teď pracuje pro Kaplana a že to on kdysi vzal Mo zpátky k němu, protože venku by ji nedokázal ochránit.

Morgan zkontaktuje Kaplana a dostane příkaz Madison zabít, jenže to neudělá. Putují spolu skrz močály zpátky za Kaplanem, když se dostanou do obklíčení chodci. Zachraňuje je Grace, která je odveze zpátky na pobřeží. Madison znovu přesvědčuje Morgana, aby s Mo odešel od Kaplana co nejdál, ale on ani sama Mo to nechtějí. Přijíždějí Kaplanovi vojáci a berou Madison do zajetí, zároveň však berou i Morgana, který byl přeložen jinam.

Trailer k první epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Crusader

rád bych to hodnotil, ale nevíte, kde aktuální 8. sérii stáhnout?

15.6.2023 | 15:28:19
Sapphire1977

paráda, napínavé od začiatku do konca, len tak ďalej

22.5.2023 | 7:35:17
pidalin

Celkem se těšim až to skončí, ale ten nápis King Country na zdi mě celkem navnadil a i podle popisu dalších epizod to vypadá že by se Morgan mohl vrátit do dějiště původního TWD, což je něco co si přeju už několik sérií. Je škoda že časovym skokem nejspíš už úplně odepsali Charlie, měli jí aspoň na férovku nechat umřít abysme to viděli. Ale ať už je konec, 6. série byla skvělá, 7. byla totální nuda a mam obavy že 8. série bude stejnej brak. Chybí tomu všechno co mě na Walking Dead světě bavilo a zase další otravný děcko v hlavní roli, navíc řikaj že je jí 8, ale vypadá tak na 14. Scénář navíc nemá žádnou logiku, všichni se chovaj naprosto náhodně.

19.5.2023 | 22:01:10
Bob-1

kde ke stažení

19.5.2023 | 20:10:17
Orchoose

What a fucking bullshit.

18.5.2023 | 14:39:20
captain

Zírám a koprním. Mám z toho nějak velmi smíšené pocity… asi je dobře, že to, stejně jako hlavní TWD, končí. Už je to poněkud podivné. Velká Mo, Ach jo. Když nevíš jak dál, udělej časový skok. Zase… Už aby byl konec!

16.5.2023 | 17:44:59
MichaelMyers

Čistý odpad.

16.5.2023 | 10:44:56
Tajplt

Nic moc… :(

15.5.2023 | 22:56:20
Dryx cz

Až na ten časový skok, mě to zujmulo. Další díly budou jenom lepší, hlavně až se potkají starý známý;-)

15.5.2023 | 19:14:01
ori

Priemerný diel, najväčším plusom boli tie močiare a zombíci tam, to bola paráda. Som hrozne rád že je Madison späť, ale nepáči sa mi že Morgan s Grace sú teraz súčasťou PADREho, na druhú stranu je to tam asi naozaj lepšie než niekde vonku. Najväčším mínusom bola ďalšia protivná detská postava, teda Mo a tá jej zamračená kamoška.

webmaster
14.5.2023 | 20:54:11
1

Stav překladu

Epizoda S08E06: All I See Is Red

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama