Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S08E04: King County

S08E04: King County

Morganův návrat do King County se zkomplikuje ve chvíli, kdy si pro něj přijde Kaplan.

cz sk
4.6.2023
460 000
48 minut

Základní info:

Režie: Kenneth Requa
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Maya Eshet (Sam Krennick), Zoey Merchant (Morgan), Gavin Warren (Pěnkava), Keisha Tillis (Jenny Jones), Brittany Altenbach (stráž), … 

Obsah:

Morgan se vrací do King County, aby konečně vyslobodil svého syna Duanea, který byl celou tu dobu chodcem v jejich domě. Nedokáže se k tomu však přinutit a za chvíli se objevují Grace a Mo. Chtějí mu s tím pomoct, když přicházejí Dwight a Sherry a chtějí odvézt Morgana zpátky. Morgan jim uteče a s Grace a Mo se schovají v domě, kde kdysi žil s Duanem. Grace odhalí Morganovi, že umírá na radiaci, které byla pře lety vystavena.

Dwight a Sherry je obklíčí a vyhrožují jim, a tak souhlasí, že s nimi půjde, pokud mu dovolí udělat to, pro co přišel. Na daném místě ale Duane není a zbylí vojáci Kaplana chtějí Morgana zabít, když se Dwight obráti proti nim. Zkontaktují vysílačkou svého syna, který se vyléčil z kousnutí, a který pak uteče ze zajetí Ťuhýka. Vydávají se za ním, zatímco Morgan a Grace spěchají pomoct Mo, která zůstala v hořícím dome. Tam nalezne Duanea, kterého Morgan konečně zabije. Venku Mo napadne chodec a Grace ji zachrání, sama je však pokousaná. Dwight a Sherry se střetnou se svým synem, když za nimi přijde Morgan a chce, aby ho s Grace zavedli za June.

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SarkaCarka

Tak to už je fakt o hovně s prominutím.. Dwight nevi esi ma byt hodnej nebo zlej, zato Grace musi byt dramaticka za kazdou cenu. Mo je jednim slovem trapna, Sherry jsem nemela rada nikdy… Morgan je nejtrapnejsi a nejotravnejsi postava celyho universa, k mym predchozim komentum na toto tema netreba vic dodavat…Dejte nam Madison a Victora do prcic uz, jinak to do toho konce snad uz nezvladnu… Jeste ze se na to divam v praci, jinak bych toho casu tezce litovala

6.6.2023 | 18:30:28
captain

Příliš mnoho Morgena, řešení, ještě více Morgena, co třeba pohrabat se v bolestivé a dosud nestrávené minulosti…

5.6.2023 | 7:52:37
pidalin

Konečně nějaká epizoda kde se něco stalo, akorát zase nechápu ty teleportace postav a komunikování přes ruční vysílačku přes půlku USA, ale už v tom žádnou logiku nehledam. Čekal jsem že se tam objeví někdo z TWD a pokosí mrtváky okolo toho baráku. :-)

5.6.2023 | 0:41:38
ori

Dobrý diel, veľmi ma potešilo že sme sa vrátili tam kde to všetko začalo, Morgan bol skvelý ako vždy, ale konanie postáv je niekedy naozaj smiešne a až príliš často sú tam až príliš veľké náhody.

webmaster
4.6.2023 | 10:11:53
Bruce.Kent

Tahle epizoda mi vykouzlila úsměv na tváři :)

3.6.2023 | 14:17:54
zvirka

Zbytečný díl. A nezachránila to ani Rickova puška a narážka na TWD. Děj děsně předvídatelný. Tohle mě prostě nebavilo. A Grace a nová nemoc z ozáření? To už tu taky bylo. Tentokrát za mě fakt NE.

2.6.2023 | 20:01:31
Geek

Abych byl objektivní, čekal jsem to výrazně horší. A, zase z druhé strany, přes nepopiratelný náběh na možná nejkultovnější epizodu, zbyde jen výrazně nevyužitý potenciál Jen se u toho tedy standardně nesmí přemýšlet, ale to je tak u všech seriálů z rodiny Walking Dead dlouhodobě společné…

2.6.2023 | 13:30:37
otikk

No je to takové poněkud béčko teď překvapivě

2.6.2023 | 6:45:44
TeriTerinelerinel

Hrůza a děs mám z toho stres.

1.6.2023 | 18:17:01

Stav překladu

Epizoda S08E06: All I See Is Red

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama