Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S08E05: More Time Than You Know

S08E05: More Time Than You Know

Morganova skupina bojuje s časem i se samotnými členy Kaplana.

cz sk
11.6.2023
550 000
47 minut

Základní info:

Režie: Heather Cappiello
Scénář: David Leslie Johnson-McGoldrick, Calaya Michelle Stallworth
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Christine Evangelista (Sherry), Jenna Elfman (June Dorie), Rubén Blades (Daniel Salazar), Maya Eshet (Sam Krennick), Zoey Merchant (Morgan), Gavin Warren (Pěnkava), Jayla Walton (Odessa Sanderson), Triston Dye (Jestřáb), … 

Obsah:

Morgan, Mo, Dwight, Sherry a Pěnkava pospíchají ke vlaku, aby mohla Grace podstoupit léčbu proti kousnutí, jenže Kaplanovi vojáci jsou jim na stopě. Ťuhýk nabídne Morganovi, že Grace vyléčí, pokud pro ni zabije chodce v docích, kde jsou kontajnery se zásobami. Morgan nakonec souhlasí, když však Ťuhýk zjistí, že Grace má rakovinu, chce ji nechat zabít a Morganovi se podaří přemoct jejich vojáky. Dwight a Sherry se je snaží odlákat, během toho se však Pěnkavě vrátí infekce z kousnutí.

Morgan pošle Grace s Mo dál, aby setřásl vojáky, jenže Mo ho neposlechne a sama vezme Grace do vlaku, kde jí June přes vysílačku řekne, co má dělat. Grace však nebyla vystavena radiaci včas a léčba nezabírá. Zatímco June se snaží stabilizovat Pěnkavu, Morgan se vysílačkou loučí s Grace. Ta zanedlouho umírá a když se promění, napadne Mo, než se objeví Morgan a zabije ji. Pak se objevuje Ťuhýk, která znovu chce, aby pro ni Morgan vyčistil doky od chodců. On odmítá, ale pak se do toho vloží Mo, která to chce udělat spolu s ostatními prefekty. Ti tak odcházejí do doků, zatímco Ťuhýk nechá Morgana zavřít ve vlaku a přivolá chodce, aby ho uvěznili.

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
simonideos

Tato série se nevyhnutelně řítí do záhuby. Některé jednotlivé zápletky jsou dobré, ale to jak je to celé poskládané a podané je prostě katastrofa. Mo je vykreslená jako příliš přehnaný superhrdina. Celý časový skok působí jako velká berlička, která tam vůbec nepasuje a je tam jenom proto, aby odůvodnila věk postavy Mo – jinak podle událostí od poslední řady by měl být časový odstup maximálně 1 rok. Cliffhanger s vagonem na konci této epizody je úplně zbytečný. Stejně je hned vidět že se z toho Morgan dostane. Na seriál se budu dívat i dál jen kvůli tomu, že jsem s ním od začátku a chci vidět jak to dopadne, jinak mě na něm už nic neláká. Je smutné, když se člověk dívá jenom proto, a očividně je takových diváků spoustu.

2.7.2023 | 23:24:06
pidalin

Celkem nuda, tomu seriálu strašně chybí John Dorie a hlavně další postavy co tam prostě maj bejt – Strand, Alicia a tak dále. Je to k breku že je všechny odepsali aniž by jejich příběh pořádně uzavřeli, doteď nevíme jistě jestli teda Alicia žije nebo ne a to mě prostě hrozně štve.

21.6.2023 | 21:41:26
barwa.m

No nic moc díl, nepochopitelné chování jak Mo tak Grace, Mo má sílu jak dospělí člověk, a snaží se tak i chovat, naopak Grace jako nemyslící dítě, ví že se promění, a nechce po Mo přivázat a tu těžkou část nechat na Morgana, ale vezmi si skalpel a zabij svojí mámu kterou jsi konečně poznala..

17.6.2023 | 3:05:57
Sapphire1977

pre mňa bol toto jeden z najhorších dielov z celého univerza, scenáristi urobili chybu že tam napchali kopec detí, ktorí teraz len tak postávajú lebo nechcú aby sa medzi sebou bili, nedajbože zabíjali a vrcholom bolo že Morgan sa nevie dostať z vagóna? WTF? keby aspoň mal zamrežované okná tak možno uznám

14.6.2023 | 10:17:18
Cikela88

..no trochu nuda..... táto epizóda taká nič moc.. aspoň pre mňa

14.6.2023 | 8:25:03
xube

Plytká jednohubka

13.6.2023 | 22:18:56
ori

Priemerný diel. Plusy: som rád že liečba pohryznutia nezaberá a že po dlhej dobe zabili nejakú hlavnú postavu, mínusom je hrozne protivná Mo ktorá je na svoj vek až príliš chytrá a silná.

webmaster
12.6.2023 | 20:46:02
captain

Pořádné Kobayashi Maru pro Morgana, Grace a Mo. Scénář KM je samozřejmě vždy „nevyhnutelný“ konec. I tak to stojí za to.

12.6.2023 | 13:07:06
Kruppe1010

Je to jeden velky smutny pribeh.Scenar meli nechat napsat umelou inteligenci.Klidne at si stavkuji scenariste,jestli vymysleji takove blbosti jako jsou posledni 2 serie.Uz doslova preskakuju pulky dilu a sleduju jen abych se dovedel jak to celkove dopadne.

12.6.2023 | 12:17:54
Geek

Obraz letošní série a je to fakt moc špatnej obraz.

12.6.2023 | 12:04:09
1

Stav překladu

Epizoda S08E06: All I See Is Red

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama