Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

Co plánuje Morgan Jones odčinit?

Co plánuje Morgan Jones odčinit?

Na konci druhé epizody Blue Jay Morgan zpytuje svědomí a tvrdí, že ho trápí něco, co neprovedl. Co to může být? A podaří se mu to napravit? My máme jednu teorii, o co se jedná.

6 1
25.5.2023

Na konci druhé epizody se Madison ptá Morgana, proč si myslí, že není pro Mo dobrým otcem, a Morgan jí řekne, že ho trápí něco, co kdysi udělal, nebo spíš to, co neudělal, a že se to dá napravit jenom částečně. Madison mu pomůže utéct, aby to mohl udělat. O co půjde?

My již víme, že se Morgan vrátí do města King County, kde jsme ho viděli poprvé, a nabízejí se nám dvě možnosti. Jedna je taková, že Morgan kdysi Rickovi lhal a svou proměněnou ženu Jenny nikdy nezabil, a ona se tam stále toulá jako chodec. Právě proto mu Grace v traileru říká, že Rick mu dal tu pušku z nějakého důvodu. Tato možnost se nám však zdá jako méně pravděpodobná, spíše se přikláníme ke druhé verzi.

Podle nás ji Morgan skutečně zabil, ale pak nedokázal zabít svého proměněného syna Duanea, který je tak pořád v jejich domě jako chodec. Seriál Fear the Walking Dead by se tak poprvé inspiroval komiksem, kde má Morganův syn právě tento osud. A proč ho tehdy nenašli Rick s Michonne, když se ve třetí sérii původního seriálu vydali do King County? Možná pouze neprohledali celý dům, nebo ho Morgan zavřel v jiném domě. Zda to tak skutečně je, se dozvíme ve čtvrté epizodě King County, která nese stejný název jako zmiňované město.

(Je Duane stále někde tam? Foto: AMC)

Diskuze /1

pidalin

hlavně ať tam zůstanou a nevracej se zase do podělanýho Texasu kterej už mě dost nebaví :-)

29.5.2023 | 1:38:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E05: More Time Than You Know

cz1%
Odhadované dokončení zítra 23:59

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama