Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Fanoušci nebyli spokojeni se speciálním dílem, kterým odstartovala druhá polovina páté řady

Fanoušci nebyli spokojeni se speciálním dílem, kterým odstartovala druhá polovina páté řady

Fanoušci nebyli spokojeni se speciálním dílem, kterým odstartovala druhá polovina páté řady

Tvůrci se stále snaží představovat něco nového, ale tentokrát jim to prostě nevyšlo. Devátá epizoda páté řady je považována za nejhorší díl celého seriálu.

14 1
14.8.2019

Na letošním Comic-Conu v San Diegu bylo oznámeno, že druhá polovina páté série odstartuje epizodou, která bude celá nahrávaná na Aliny kamery. Hrdinové skrze tyto nahrávky chtěli přesvědčit všechny přeživší v okolí, že se jim opravdu snaží pomoct. Jsou totiž už poměrně zoufalí, protože jen málokdo přijme jejich nabídku.

Devátý díl Channel 4 měl představovat jakýsi zajímavý úvod do druhé poloviny aktuální řady. Skutečně šlo o něco netradičního, dřívější epizody sice obsahovaly záběry z Aliných kamer, ale rozhodně nebyly tak dominantní jako v tomto díle. Tvůrci se prostě a jednoduše snažili upoutat naši pozornost něčím netradičním a zajímavým.


(Devátá epizoda se prostě nepovedla. Foto: AMC)

Ale selhali na plné čáře. Epizoda byla nudná, táhla se a prakticky jsme se nijak neposunuli v ději. Příběh po přistání letadla z epizody Is Anybody Out There? byl náležitě odfláknutý, devátý díl nám prakticky nic nenabídl. Tvůrci Andrew Chambliss a Ian Goldberg by se měli zamyslet nad dalšími speciály.

Prakticky ihned po odvysílání devátého dílu si fanoušci začali stěžovat na sociálních sítích, co nám to bylo právě představeno. Mnozí tento seriál začali po zhlédnutí deváté epizody odepisovat, jiní se často zmiňovali o tom, že se jedná o vůbec nejhorší díl, kterého dočkal se seriál Fear the Walking Dead.

Co říkáte vy na „speciální“ devátý díl? Líbil se vám?

Diskuze /8

ori

Náhodou mne sa to páčilo, áno nestalo sa tam nič prevratné a táto séria aj s tou minulou nie sú také dobré ako 3., ale rozhodne Fear neodpisujem.

redaktor
14.8.2019 | 16:42:53
olda523

Příšerná nuda…

14.8.2019 | 16:48:49
Lardis

Já nevím. Nenadchlo, neurazilo. Posun je v tom, že se Logan konečně projevil jako záporák, jenže je to strašně násilná změna. Objevil se zatím v prvním díle. Tam, nezlobte se na mě, ale nebyl to záporák. Prostě mu továrna patřila před apokalypsou, má na ni tudíž nárok i během apokalypsy a naši hrdinové můžou být rádi, že je Logan raději vylákal a obsadil prázdnou fabriku, než aby si ji vzal násilím. Lidi i prostředky na to evidentně měl. Pak se objevil na konci osmého dílu. Pořád se zdálo, že není zlej, zvlášť když nám ještě ukázali, jaký na něj jeho lidi vyvíjeli tlak. A najednou tohle? Přepadne s ozbrojenou grupou samotáře a připraví ho o možnost v klidu si odejít? Ano, ten novej chlápek může být rád, že nedopadnul stejně, jako jeho motorka, to uznávám. Ale přijde mi to jako asi takový vývoj postavy, jako kdyby si třeba John najednou z ničeho nic začal procvičovat střelbu na Morganovi a spol.

14.8.2019 | 17:57:10
Michal Ebert

Tenhle díl byl špatnej vtip, stejně jako díl o Althee nebo celá druhá půlka čtvrtý série. Tvůrci prostě neví, kam by se seriál měl ubírat. Cesta pomoci každýmu kdo o to nestojí to fakt není. Seriál jsem začal odepisovat od tragický čtvrtý série.

14.8.2019 | 18:30:41
StarLordíík

Mě se to líbilo ať si říká kdo chce co chce

15.8.2019 | 1:33:19
DebiQue

Ja si myslim, ze ako priprava na to, co nas caka v dalsich dieloch to bolo pomerne slusne… Neviem preco si kazdy mysli, ze vsetky diely musia mat rovnake tempo a naboj, a mrte akcie… Obcas musi byt aj nieco co nas na velku akciu pripravy, aby to malo aj nejaky vyznam…

#7 Denyslayer
15.8.2019 | 8:38:47
Denyslayer

#6 DebiQue: Jako sorry, ale když se musím nutit, abych to dokoukal a usínám u toho, tak to není v pořádku. :)

15.8.2019 | 10:08:56
Denyslayer

Jinak tahle série se mi zatím celkem líbí, ale pojetí této epizody bylo hodně špatné. Snad to byl jen krok špatným směrem a další „dokumentární“ epizody se už nedočkáme.

15.8.2019 | 10:12:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás