Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 265×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Karen David (Grace Mukherjee), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

I zbývající epizody sedmé řady se dočkají svých předpremiér, avšak s výjimkou devátého dílu

I zbývající epizody sedmé řady se dočkají svých předpremiér, avšak s výjimkou devátého dílu

V případě stanice AMC jsme si již zvykli na to, že epizody jednotlivých seriálů můžeme vídat o týden dříve, a to díky streamovací službě AMC+. U nadcházejících epizod Fear the Walking Dead nás však čeká jedna výjimka.

9 1
5.4.2022

Stanice AMC už delší dobu praktikuje svou strategii předpremiér, kdy si diváci mohou jednotlivé epizody jejích seriálů pustit na streamovací službě AMC+ o celý jeden týden dříve. Tato strategie silně ovlivnila i vydávání nových epizod ze světa The Walking Dead, které už nemají premiéru v pondělí ráno, ale o týden dříve, a to rovnou v neděli ráno.

Tak to platilo například i u nejnovějších epizod seriálu Fear the Walking Dead, ale u nadcházejících dílů nás čeká jedna výjimka. Devátá epizoda Follow Me má oficiální premiéru stanovenou na 17. dubna, u nás to vychází na ráno 18. dubna. Logicky bychom se tedy měli dočkat předpremiéry už v neděli 10. dubna. Tak to však nebude.


Stanice zkouší speciální strategii a rozhodla se nám místo předpremiéry naservírovat rovnou dva díly v jeden den. Nyní tedy platí to, že 17. dubna ráno vyjdou epizody Follow Me a Mourning Cloak, tedy devátý a desátý díl sedmé série. V průběhu následných týdnů se vše vrátí do normálu, tedy epizody budou mít svou předpremiéru celý týden dopředu.

Do světa The Walking Dead se tedy po šestnácté epizodě jedenácté řady The Walking Dead, která měla premiéru 3. dubna, vrátíme až za čtrnáct dní. Tento týden nečekejte žádné nové epizody, protože ty přijdou až na konci toho následujícího.

Diskuze /3

VegeTTa

Tesim sa ze budu rovno dva diely na raz ale radsej mohli dat von jeden diel a rovno 10 takto budeme cakat na diel tyzden

6.4.2022 | 8:26:06
Jack1947

Tak to je trochu nemilé ale asi chtějí nahrabat sledovanost premiéry první cestou

#3 Jack1947
6.4.2022 | 21:28:50
Jack1947

#2 Jack1947: Nicméně 2 epizody v jeden den to snad neměla ani, TWD :) uvidíme.

6.4.2022 | 21:29:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E14: Divine Providence

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama