Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Seriál Fear the Walking Dead možná čeká ten prozatím největší časový skok

Seriál Fear the Walking Dead možná čeká ten prozatím největší časový skok

Seriál Fear the Walking Dead možná čeká ten prozatím největší časový skok

Šestá série pomalu směřuje ke svému konci, přičemž ten se bude točit především kolem Teddyho plánu. Pokud uspěje ve svém snažení, možná nás čeká velmi velký skok v čase.

6 0
1.6.2021

Teddyho skupina terorizuje okolí už od začátku šesté série, protože jeho lidé sprejují nápis „zánik je naším počátkem“ všude možně po Texasu. V nejnovějším díle Mother nám bylo konečně odhaleno, o co Teddymu vlastně jde – chce odpálit raketu vyplavené ponorky, díky které by celý Texas srovnal se zemí.

Prozatím je jisté to, že jde vše podle jeho plánu. Podařilo se mu získat člověka (konkrétně Aliciu), který vybuduje nový počátek, až raketu odpálí. Kromě toho se mu podařilo získat i oba klíče, díky kterým bude moci rakety vypustit. Nyní tedy záleží jen na tom, jak dlouho bude Teddymu trvat, než svůj čin provede.


(Podaří se Teddymu zničit celý Texas? Foto: AMC)

Kvůli těmto událostem se na internetu množí teorie, které se zabývají tím, co se stane, když Teddy uspěje ve svém snažení. Jedna teorie hovoří o tom, že Teddy uspěje, zatímco se Morgan a jeho společníci schovají v podzemním bunkru, ve kterém však stráví hned několik let. Radiace, kterou výbuch vyvolá, způsobí to, že země na povrchu bude dlouho neobyvatelná. Podle všeho až pět let.

Tato teorie by odpovídala tomu, o čem jsme psali na začátku loňského roku. Tehdy tvůrci prozradili, že nás čeká několik časových skoků, ale neřekli, kolik jich bude a jak velké vlastně budou. Několika časových skoků jsme se sice už dočkali, ale ten největší v historii seriálu by mohl přijít až nyní.

Diskuze /8

Kubey

Tiež si myslím, že nás čaká nejaký veľký časový skok. Bolo by to aj logické, aby boli tie časové osi približne rovnaké ako v TWD a TWD:WB.

1.6.2021 | 17:06:07
Cermb0

Určitě to dává smysl no…

1.6.2021 | 17:28:09
igwar

Zatiaľ môžme len špekulovať, či sTeddy raketu(y) odpáli. Ale ak oto už v seriáloch býva, zrejme sa mu to nepodarí presne podľa plánu a niečo sa (z jeho pohľadu) pokazí. A naopak Morganova skupina tiež určite nebude sedieť a čakať.

2.6.2021 | 8:26:22
Steve23x

Určitě se to nestane a Texas to nevyhladí, jinak by umřeli i všechny postavy, co se nacházej v ponorce (viz fotografie z nadcházející epizody)

#5 Hunter12
2.6.2021 | 17:16:04
Hunter12

#4 Steve23x: A neochránila by je ta ponorka? Bylo by fajn, kdyby Teddy uspěl stejně jako v MCU Thanos. Kdyby se mu podařilo odpálit ty rakety, vyhladit všechny z Texasu mimo lidi v krytu/ponorce a kdyby se následným časovým skokem srovnaly časové osy z TWD, FTWD a TWD: WB. Několik prvních dílů sedmé série by se mohlo odehrávat právě v krytu a teprve třeba na konci 5. epizody 7. série by byl ten časový skok.

2.6.2021 | 17:43:43
barwa.m

Takže běžte k ponorce, mi vám mezi tím zabavíme bunkr a pak si to klidně odpalte :-D a co pak celí svět TWD ? Nevím, ale napovídá mi to že počáteční TWD mají končit (což už bylo oznámeno), a pak se budeme jen vracet v čase..

#7 Hunter12
3.6.2021 | 6:07:12
Hunter12

#6 barwa.m: Proč by jim někdo zabavoval bunkr? V bunkru je z naší skupiny pouze Alicia. Ostatní se pravděpodobně schovají v ponorce. Nevím, jestli by je ponorka ochránila… třeba je obrněná, opancéřovaná, odolná vůči jadernému výbuchu. Je u ponorky vůbec něco takového možné? Nevyznám se v tom, ale myslím si, že by to tak být mohlo. A jenom vracet v čase se nebudeme. Seriál o Darylovi a Carol bude v podstatě pokračováním původního TWD. A v seriálu Tales of the Walking Dead budeme sledovat epizodní příběhy starých i nových postav. Tam se vracet v čase budeme, ale řekl bych, že některé příběhy budou zaměřeny na lidi z Alexandrie (např. Aarona) po událostech 11. série TWD. A vznikne-li ta trilogie o Rickovi, myslím si, že ne-li celá trilogie, tak minimálně poslední díl trilogie by mohl na 11. sérii přímo navazovat.

#8 barwa.m
3.6.2021 | 12:45:24
barwa.m

#7 Hunter12: To je jen moje teorie, třeba někdo od Teda zběhne a Aliciu pustí a ta tam dovede zbytek, nebo je při cestě tam někdo s těch skupin sledoval.. ale já sem hroznej teoretik, takže s velkou rezervou to ber.. :-D ty jo a co vydrží ponorka nevím, zas jen teoreticky na souši asi nic moc, ale hluboko pod vodou by jí radiace neublížila, samotný výbuch blízko ní netuším, ale asi by jí zničil.. a co nám tvůrci připraví do budoucna netuším, takže s tebou musím souhlasit ;-) ale čas ukáže :-D

3.6.2021 | 14:19:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E16: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás