Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) České titulky k epizodě Shiva

České titulky k epizodě Shiva

České titulky k epizodě Shiva

České titulky k sedmé epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Shiva. Titulky pro vás přeložili @L0newolf a @Xavik. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

24 0
23.5.2016

Diskuze /25

skalloo

čiže zhrnme si to. Nickovi preplo v hlave. Danielovi preplo v hlave. mladému preplo v hlave (nespomínam si na meno ale travisov syn, pretože je to taká zla postava jak hrom). Strašne niečo najhoršia časť serialu a nemám chuť pokračovať v pozeraní serialu! Dobre doku***** nádejný seriál. Dialógy otrasne, zápletka nenormálne na hlavu, herecké výkony ala zlata malina. Smerovanie postav do srač***.

#2 diablotargaryen
23.5.2016 | 18:48:51
diablotargaryen

#1 skalloo: dík, žes to napsal za mě :D

23.5.2016 | 20:25:29
5825

zzZzzzZzzzZZz­zzZZzzzZZ....­........ 0/10

23.5.2016 | 21:56:14
Lilith28

Nic proti vašim názorům, ale já to vidím takto: Chrisovi ruplo v bedně už dávno. Když se vžijete do jeho postavy,tak si vzpomeňte:zas­třelili mu mamku. Byla pro něho vším. Najednou zůstal sám s otcem, o kterého se navíc musel dělit. Navíc ho všichni brali jako nejslabšího a on se nemohl ani nikomu svěřit. Ocitl se ve světě, kde je zabíjení neživých normální (je to puberťák), musí najít sám sebe a dospět. U Nicka už je to horší, jak řekl Trent(ten černoch), je to vyléčený narkoman a tay mu rozumněli. Tím že mu Madison nepřímo dokázala, že za ten požár a co se tam stalo může ona, přestal jí věřit a vybral si cestu bez nich (zase,on na to přijde že to byl špatný nápad). No a Daniel, ten napáchal spoustu vražd a jak už to bývá, před smrtí toho lituje a protože ví, že nepohřbil milovanou manželku a nenechal jí udělat řádný hrob, jeho halucinace mu ten úkol pomohli splnit. To že je tu řada zbytečných či nerozumných momentů, o tom žádná, ale nikdo z nás nevíme, jak bychom se v dané situaci zachovali my… případně jestli by i nám neruplo v palici :-D Toto jsem napsala jen pro to, abyste hned něco neodsuzovali, ale zkusili i trochu zapřemýšlet, co tím chtěl básník (v tomto případě režisér) říct :-)

24.5.2016 | 0:58:51
Spoorty

Tak je to čím dál tím horší… Neřeším, že někomu přepne v hlavě, ikdyž přepnutí v hlavě hned 3–4 postavám naráz to je trochu silný kafe.. Ale ta nelogičnost chování a rozhodnutí postav je naprosto příšerná.. vyústění některých situací taky špatný.. přijde mi to jako když scénáristé vaří z vody. Takže když se to nezlepší nevim jestli budu mít chuť na to dál koukat.. Kdyby to snad skončilo první sérií s naprosto otevřeným koncem asi by udělali lépe…

#6 barbis_dc
24.5.2016 | 2:04:31
barbis_dc

#5 Spoorty: Tak ono jim ale přeci nepřeskočilo najednou, to docela dlouho uzrávalo :D Seriál je o začátku apokalypsy, o tom, jak na všechno teprve musí přijít, vyrovnat se s tím, změnit se, přizbůsobit… Předtsavte si, že si žijete svlj nudný život a nejdenou se během pár dní stane tohle. Jestli chcete všichni akční seriál, kde se pořád jen sekají hlavy, tak byste asi měli koukat na něco jinýho ;)

24.5.2016 | 9:04:23
skalloo

Tam nejde len o prepnutie. Aj keď je dosť na hlavu, že zrovna naraz všetkým preplo. Ide aj o strašne nelogické správanie postav plus totálne nezaujmavy dej (myslím tým celu mexicku farmu). Plus herecké výkony na úrovni slovenských telenoviel. A dialogy, tak k tomu sa envyjadrujem ani lebo tam nebol ani jeden normálny dialog v poslednej časti. Celkom sa mi páčilo smerovanie serialu či už loď alebo na malom ostrove, alebo aj ten únos. Ale od kedy sú na mexickej farme, tak RIP serial.

24.5.2016 | 9:11:57
A_V

Bože v tomhle díle přeskočilo jednomu člověku a vy se můžete zbálznit :) Chris byl magor už dlouho(a oprávněně) Nick magor není jenom nechtěl bejt se skupinou tak prostě odešel. a jak píše Lilith28 tohle je teprve začátek konce lidi si musí ještě zvyknout, přiznat si situaci a přizpůsobit se. Podle mě byl mnohem horší začátek TWD, kde se božský Rick probudil po x dnech v kómatu(což by asi nedal) a hned vše věděl vše znal a všem začal poroučet, protože měl několika denní zkušenosti s novým světem.

#9 skalloo
24.5.2016 | 10:51:40
skalloo

#8 A_V: ty ideš hejtovať prvú sériu TWD, ktorá bola asi o 100% kvalitnejšia jak 3,4,5,6 omg. Tak v tom prípade nieje čo ďalej dodať :/

#10 A_V
24.5.2016 | 12:19:41
A_V

#9 skalloo: Já jenom říkán, že Rickovo chování bylo nelogické a ještě víc bylo nelogické chování ostatních, když ho poslouchali. O kvalitě vůbec nemluvim

#11 skalloo
24.5.2016 | 12:21:53
skalloo

keď Rickove chovanie bolo nelogické v 1 sérii TWD. Tak potom toto čo dorábajú v seriály FTWD je tuposť 3000!
#10 A_V:

#12 A_V
24.5.2016 | 13:12:35
A_V

#11 skalloo: A co ti přijde v FTWD nelogické?

#13 skalloo
24.5.2016 | 14:35:53
skalloo

#12 A_V: v posledne časti úplne všetko. To bol diel nelogických až dementných nezrovnalosti. Keď tu ľudia nadávali na 1 sériu, tak som to ešte zastaval, ale po poslednej časti konec. Len z povinnosti pozriem ďalšie časti a budem tane dúfať, že napravia škodu, ktorú napáchali v posledných 2,3 epizódach. Uvidíme čo sa z toho vyvrbi :)

#14 A_V
24.5.2016 | 21:26:17
A_V

#13 skalloo: Furt si nenapsal konkrétní příklady

#15 skalloo
24.5.2016 | 22:08:39
skalloo

#14 A_V: nick chris daniel a ich cesta za šialenstvo je jedna veľká nelogičnosť. Nemám čas tu vypisovať konkrétne situácie, všetci sme to videl poslednú epizódu v plnej kráse :)

#17 A_V
24.5.2016 | 22:23:56
Monkeyskunk

Jako musím tak nějak souhlasit. Pro mě to ztratilo šťávu, po tom časovém skoku v 1. sérii. Potom to pro mě ztratilo, tu atmosféru, že je to začátek pandemie. Zajímaly mě fakt ty první dny, teď to může být kolik, měsíc dva po vypuknutí? Prostě už je to nezajímavé, protože se dostáváme do časové roviny, kde začínalo TWD a tak už to známe.

#25 Klekánice
25.5.2016 | 11:59:26
A_V

#15 skalloo: Nick neudělal nic nelogického jenom odešel od skupiny, protože nesouhlasi s tím co dělali( stejně jako v TWD) Chris a Daniel se jednoduše zbláznili potom co viděli/dělali(jako v tWD) zase nic nelogického to se děje i v reálu

#18 Monkeyskunk
25.5.2016 | 16:11:36
Monkeyskunk

#17 A_V: Až na to, že je začal brát jako žijící a relativně asi i myslící osoby. Ergo nechal se namotat tou fanatičkou, což prostě u feťáka moc nehrozí (vlastní zkušenost – naučíš se věřit sám sobě, páč ti nic jiného nezbývá). Nebo to na maminku jen hrál ? :-D Je fakt, že tahle možnost mě nenapadla, ale hned by se mi to líbilo víc, páč maminka dostala, co si zasloužila a aspoň tolik neprotestovala a od Nicka by to bylo hodně vychcané. Ale spíš mi přišlo, že tomu začal sám věřit, což je bullshit :-D

V něčem ale pravdu měli, že jejich sobeckost nezná mezí. Nechápu, jak si vůbec Madison mohlo dovolit chtít zabít tu fanatičku – ikdyž je to fanatička, ona je pustila do svého domu, takže buď se mají přizpůsobit a nebo vypadnou a né, že buď bude po jejich nebo to tam všechno zničí. V tomhle jsou si hodně podobní s Rickovou skupinou. To samý platí pro toho dědka. Nelíbí se mi to, jak tam žijou? Oukej tak z tama vypadnu a né, že zničím vše co vybudovali.

#19 Spoorty
25.5.2016 | 17:47:08
Spoorty

#18 Monkeyskunk: Madison tu fanatičku zabila kvůli jejímu synovi Nickovi. Pouto matka-dítě by mělo být silnější něž skoro cokoliv, a proto jí zabila. Protože jak jí řekl Strand, ta fanatičkka mu nadila věci do hlavy a omotala si ho kolem prstu a on se k ní upnul.. Takže tuhle „vraždu“ dokážu pochopit..

Nicméně mi vadí nelogický věci, třeba namátkou.. Nickovi se teď jak řikáte trochu louplo hlavě nebo nesouhlasí s tim co dělají, ale asi před jednou nebo dvěma epizodama ostatní a i on sám řikal, že je pro tenhle svět stvořenej, že se mu líbí a užíval si ho… Chrise podezřívají dvě holky, co udělá..uprostřed noci vstane a vplíží se k nim do pokoje když spí…najednou tam leží jen tak na stole nůž, ikdyž všechny zbraně museli před vstupem odevzdat a i nůž jak jsme viděli Daniela, a co udělá vezme nůž a začne si ho prohlížet… A co udělá když ho jentak náhodou spatří , uteče… Travis jde za synem bez bot, nohy pak má rozdrásaný a celý krvavý že nemůže ani vstát ale potom dokáže běžet jako o závod, jako by nic a už nemá žádný potíže.. A kam se poděli všechny lidi co byli na tý plantáži ? Nejen že si tam chodí kam potřebujou ale i když hoří tak tam stejně neni ani noha, teda kromě hl. postav který si tam dávají dýchánek… To jen tak namátkou z posledního dílu..

#20 Monkeyskunk
26.5.2016 | 11:43:34
Monkeyskunk

#19 Spoorty: Jo, já neříkám, že to nemůžu pochopit. Madi je prostě pička, která vidí jen sebe a svou rodinu – zbytek je pro ni nic. A jak říkáš, šílená matka udělá pro dítě cokoliv, dokonce i spáchá vraždu. Chtěl jsem tím říct, že se klidně mohli sebrat a odejít, bez jakékoliv vraždy nebo spálení celého útočiště jen proto, že se jim nelíbí zvyky majitelů. Je to typicky lidská povaha v mnoha případech se neumí nebo nechtějí přizpůsobit. A místo toho, aby si našli svoje jiný místo, tak se snaží silou změnit podmínky v tom stávajícím a takhle vznikají rozbroje. To máš úplně stejný u těch imigrantů, na který každý nadává. My je sem příjmeme, tudíž by se měli oni přizpůsobit našim zvykům a zákonům. Pokud se jim to nelíbí, nějak to odporuje jejich víře nebo stylu života, oukej beru to, v takovým případě se otočte a běžte zpět, kde ste na takový jednání zvyklí. A né, že se budu díky svým vrtochům snažit půlku světa. Ergo nelíbí se ti to a stejně tu zůstáváš a děláš problémy? Oukej, schytáš kulku do hlavy. Jasný a prostý a naprosto férový pravidla. Stejně tak chápu nenávist domorodců vůči křesťanským misionářům, co jim to tam mají co tahat. My nechcem jejich víru tu, proč bysme měli tahat naši k nim? Čiré pokrytectví, ale funguje tak celej svět. Takže Madi bych tu kulku s radostí dopřál. Stejně nevim, co tam velice budou dělat, samy v mexiku – zůstala ona – histerka co toho sama moc nedokáže, tupá dcera, osiřelá Ofelie a Strand – ten jediný má tak možná šanci na přežití. Samozřejmě scénáristi vyčarujou další bullshit a vše bude úplně jinak.

#22 Spoorty
26.5.2016 | 14:52:32
dahakere

Dropnul jsem to po 3. díle a chtěl se tak v půlce zeptat jestli se to zlepšilo nebo to zůstalo stejně špatné (ach jaj jak já tu první sérii obhajoval před lidma a líbila se mi víc jak „origo“ TWD). Tak se tedy ptám. Má cenu se na to vůbec ještě dál dívat ?

#23 ori
26.5.2016 | 14:55:43
Spoorty

#20 Monkeyskunk: JJ je to tak… A o Madison jsem říkal už během prvních 2–3 dílů samotného FTWD že je mi nesympatická, taková namyšlená sobecká kravka :-D Ale ostatní ji obhajovali, že je to protože je výchovná poradkyně :-D

26.5.2016 | 16:38:27
ori

#21 dahakere: Začiatok 2. série bol perfektný, dej sa rozbehol a bola tam zaujímavá myšlienka. Ale toto mid-season finale bol absolútny prepadák.

27.5.2016 | 20:51:28
Hodooor

Zajímavé, podle mě je Madison z nich nejnormálnější a asi jako jediná z nich se nechová stupidně. Nejsobečtější mi přijdou Chris a Nick, nechápu že mají neustále potřebu se někam zabíhat jak malé děti na školním výletě. Nick je tak trochu hráblý už od začátku a měl být už několikrát po smrti, zachraňování mrtváků bych ještě chápal u 10leté Lizzie, ale že Nick takhle podlehne staré pověrčivé suicidal bábě – no teď má aspoň prostor pokračovat v jejím odkazu a pomazat se podesáté střevama a stát se vůdcem té jejich sekty.

28.5.2016 | 12:15:59
Klekánice

#16 Monkeyskunk: Souhlasím s tím, že ten počátek mohl být rozebranej líp. Na druhou stranu tohle dobře reflektuje, jak křehká ve skutečnosti civilizace může být. Pokud by se v Praze objevilo deset zombie, trvalo by maximálně pár dní, než by Praha nebyla. Smysl to dává i v globálním měřítku. Co mě trochu mrzí je, že nedali prostor tý asiatce. Vypadala na docela zajímavej charakter.

17.6.2016 | 19:56:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás