Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Kam se poděl Wendell, který byl dříve součástí ústřední skupiny?

Kam se poděl Wendell, který byl dříve součástí ústřední skupiny?

Kam se poděl Wendell, který byl dříve součástí ústřední skupiny?

Morgan se nyní stará o členy své bývalé skupiny, ale v jeho nové komunitě chybí Wendell. Kam se poděl?

6 0
2.5.2021

V deváté epizodě Things Left to Do se Morganovi konečně podařilo vymanit všechny přeživší z Virginiiny nadvlády. Nyní si spokojeně žije se svými společníky za přehradou, nicméně tu s ním nejsou všichni členové jeho dřívější skupiny. Prioritně tu chybí John Dorie, který zemřel, a Victor Strand, jenž nyní stojí v čele Lawtonu. Kromě těchto dvou tu však postrádáme ještě jednu významnou postavu.

Řeč je o Wendellovi. Ten by se podle všeho měl v komunitě nalézat, protože se jeho sestra Sarah zmínila v desátém díle Handle With Care o tom, že by se jí hodilo Alino obrněné auto, aby s ní Wendell mohl jezdit za opevnění komunity. Wendella jsme tu však fyzicky ještě neviděli.


(Wendell v seriálu vystupuje už od čtvrté série. Foto: AMC)

Jeho nepřítomnost je zapříčiněna jeho představitelem. Herec Daryl Mitchell se od loňského září až do letošního března musel věnovat natáčení seriálu NCIS: New Orleans, kde hraje pravidelně se objevující postavu. V té době se však natáčelo i pokračování šesté série, které bylo přesunuto z důvodu koronavirové pandemie, takže se herec musel věnovat roli v NCIS: New Orleans.

Jen tak se ho ale nezbavíme. V šesté řadě ho už možná sice neuvidíme, ale rozhodně se ho dočkáme v nadcházející sedmé sérii. Herec to nedávno sám potvrdil na sociálních sítích, protože již má čas na natáčení. Sedmá série se totiž začala natáčet letos v dubnu, tedy hned poté, co skončilo natáčení NCIS: New Orleans.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /11

Hunter12

Krom Johna, který zemřel a Victora, který převzal velení v Lawtonu, se v Morganově nové komunitě nenachází více lidí. A to Daniel, který odešel k Victorovi do Lawtonu a June, která Morganovu komunitu opustila poté, co zabila Virginii. Mimo obrazovku za June ale odešla i Sarah a spolu s ní i její bratr. Wendell se tedy nenachází u Morgana, ale na neznámém místě spolu s June a Sarah. A pak v té Morganově komunitě momentálně také není Alicia, ale to jen proto, protože je násilím držena v Teddyho komunitě.

#2 Hunter12 #10 Xavik
2.5.2021 | 14:56:05
Hunter12

#1 Hunter12: Jen pro doplnění: V 10. epizodě se sešli zástupci všech současných komunit a skupin, aby jednali o nové hrozbě, kterou je Teddy a jeho skupina. Setkání probíhalo u Morgana. Za Lawton se dostavili Strand a Samuelsová, za Sherryinu skupinu Sherry a Rollie, no a pak na koni přijela i Sarah, která jednak zmínila June a její omluvu Morganovi a také svého bratra, jak je zmíněno v tomto článku. No a právě z této scény vyplývá, že jsou Sarah a Wendell s June. Po Sáře se na místo dostavila i June sama, ale ta se zmínila, že až Grace vyšetří, opět odjede. A je jasné, že Sarah odjede s ní. Jednak ji nebude chtít nechávat samotnou a jednak má na místě, kde June teď žije (podle mne se jedná o Johnovu chatu) bratra.

2.5.2021 | 15:03:47
akashko12

Taktiež je otázkou že kde je skupina detí. Túto otázku si kladiem od začiatku série.

#4 Stardos #6 Hunter12 #7 Hunter12 #8 ori
redaktor
2.5.2021 | 15:21:22
Stardos

#3 akashko12: Měly se objevit v druhé půlce série, ale kvůli covidu se pravděpodobně neobjeví.

#5 akashko12
2.5.2021 | 15:31:12
akashko12

#4 Stardos: Aha to som nevedel, škoda :(.

redaktor
2.5.2021 | 15:41:15
Hunter12

#3 akashko12: Annie, Max a Dylan a stejně tak Tess nejsou zas tak podstatné postavy. Já je vlastně v šesté sérii ani moc neočekával. A kde jsou? Tam, kam je odvezla Virginia. Tedy v jedné z jejich komunit, kterým teď velí Victor.

2.5.2021 | 15:55:32
Hunter12

#3 akashko12: Annie, Max a Dylan a stejně tak Tess nejsou zas tak podstatné postavy. Já je vlastně v šesté sérii ani moc neočekával. A kde jsou? Tam, kam je odvezla Virginia. Tedy v jedné z jejich komunit, kterým teď velí Victor.

2.5.2021 | 15:55:35
ori

#3 akashko12: Virginia mala viac komunít my sme videli len Lawton, navyše už sú pre príbeh nepodstatné. Dúfam že už ich neuvidíme liezli mi na nervy.

#9 Hunter12
redaktor
2.5.2021 | 16:44:26
Hunter12

#8 ori: A také jsme viděli Paradis Ridge. Victor v 10. epizodě zmínil, že Paradis Ridge byla také napadena, tak předpokládám, že už tato komunita neexistuje.

2.5.2021 | 17:29:15
Xavik

#1 Hunter12: A nezacházíš v tomto případě do poměrně dost velkých a zbytečných detailů? S tím, že Wendell může být mimo Morganovu komunitu, máš asi pravdu, ale June, Sarah a Wendell mají stále nejblíže Morganově skupině. Dle mého jsou pořád její součástí, akorát jsou teď „venku“.

#11 Hunter12
admin
2.5.2021 | 23:00:12
Hunter12

#10 Xavik: S June se stalo to, co tehdy s Carol na konci 6. série TWD. Opustila skupinu. „Na dobro“. Je jasné, že se časem nejspíš ke skupině vrátí, ale teď chce být sama, respektive pouze se Sarah, se kterou se v poslední době dost sblížila, když s ní spolupracovala v té mobilní nemocnici a s Wendellem. June nepočítám do Morganovi komunity a myslím si, že ani ona se tam momentálně nepočítá. June, Sarah a Wendell teď utvořili vlastní miniskupinku. To s Aliciou to je jiné. Ta je sice zrovna mimo komunitu, ale stále k ní patří. June, Sarah a Wendell, dle mého názoru, nikoliv. A stejně tak Victor či Daniel, kteří jsou v Lawtonu.

3.5.2021 | 16:30:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E12: In Dreams

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás