Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Konec páté řady výrazně změní celý seriál

Konec páté řady výrazně změní celý seriál

Konec páté řady výrazně změní celý seriál

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead čelí svým posledním osmi epizodám. A právě na konci této série by mělo dojít k něčemu velkému.

15 0
2.8.2019

Na Comic-Conu bylo prozrazeno, že se seriál dočká šesté série, která bude mít premiéru někdy během roku 2020. Tvůrci tento fakt pochopitelně věděli již delší dobu, a proto plánovali, co nám představí ve finále páté řady, aby nás nalákali na pokračování. A nedávno se o tom sami rozhovořili.

„Svět se nám rozšíří ve velkém měřítku a až bude pátá řada u svého konce, tak to silně otřese s naší celou skupinou a výrazně to změní náš seriál ve smyslu, kde začne šestá řada. Bude to něco velkého,“ řekl tvůrce Andrew Chambliss na Comic-Conu.


(Jaká velká změna nás čeká nyní? Foto: AMC)

K tomu tvůrci dodali následující: „Neustále se snažíme změnit to, o čem náš seriál vlastně je. Předěláváme ho. Takže až si všichni budou myslet, že ví, o co se tu snažíme, tak vše změníme. Tak to bude pokračovat v průběhu páté řady, přičemž k velké změně dojde na samotném konci páté řady.“

Čeho se tato velká změna podle vás týká? Myslíte, že i sami tvůrci tímto naznačili možný příchod Madison, o jejíž návratu teoretizují fanoušci už od její smrti?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /8

wariorpolni

Jelikož fear the walking dead nemá pořádné záporáky (viz. TWD → guvernér,negan,whis­perers) tak by bylo fajn hodit tam konečně nějakého badass záporáka. Super by bylo něco ve stylu telltale walking dead season 3, kdyby bojovali proti nenzámé skupině a nakonec by se ukázalo že tu skupinu proti které bojují vede právě Madison :D

#2 scottt1
4.8.2019 | 14:25:23
scottt1

#1 wariorpolni: len nie Madison. Som rad ze sme sa tej postavy uz zbavili.

Mna by potesilo, keby sa s tou vysielackou dokazali spojit s Alexandriou. Bolo by to viac prepojene. Kedze TWD chcu tazit co najdlhsie, aj po konci komiksu, tak by mohli vymysliet vazne silneho protivnika. Skratka aby sa spojili TWD a FTWD + mozno Rickov film

#3 ori
5.8.2019 | 11:06:10
ori

#2 scottt1: Ale Fear je teraz 6 rokov pozadu za TWD, Rick by mal byť ešte stále v Alexandrii.

#5 Lardis
redaktor
5.8.2019 | 15:42:54
Lardis

Mně to trochu připomíná ten senzační titulek před začátkem série, že se objeví chodec, který změní vše. Všichni čekali nějakého napůl mrtvého napů živého, případně zombíka, který bude vykazovat známky inteligence, nebo ho třeba nepůjde zabít ani do hlavy. Výsledek? Zombie v uniformě té nové groupy, jejíž existenci jsme znali z TWD a která začala operovat i v TWD. Tedy co dokázal tenhle chodec? Že i členové téhle grupy můžou umřít? Bravo, to je opravdu zvrat. :)

Čekám tudíž obdobnou banalitu. Ale kdoví, třeba se pletu. :)

#6 Lardis
5.8.2019 | 16:23:04
Lardis

#3 ori: Záleží jak dlouho Morgan a posléze Dwight přecházeli půlku Ameriky. :) Od pádu Negana mohl klidně utéct rok, tudíž Rickovi zbývá do únosu/záchrany… půl roku? Už si nepamatuju přesnou délku těch časových skoků. Každopádně půl rok by se dal během půlky série dorovnat. Jen by to znamenalo sloučení FTWD a Rickových filmů, tedy bez TWD, protože v Alexandrii teď, 6 let po současném FTWD, nevypadají, že by o nějakém minulém dění ohledně skupiny s vrtulníkem měli tušení.

Respektive mají kontakt teprve před sebou, pokud se potvrdí, že CRM = Společenství

#8 ori
5.8.2019 | 16:47:04
Lardis

#4 Lardis: * začala operovat i v FTWD

5.8.2019 | 16:48:53
pidalin

konec týhle série bude podle mě na 100% spoiler na filmy s Rickem

6.8.2019 | 0:12:35
ori

#5 Lardis: To je pravda, ale neviem potom načo by robili 6. sériu Fearu. A v nej asi neuvidíme CRM, keďže to si nechaj na filmy.

redaktor
6.8.2019 | 0:45:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás