Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Připravte se na návrat chodců ve třetí řadě Fear the Walking Dead

Připravte se na návrat chodců ve třetí řadě Fear the Walking Dead

Připravte se na návrat chodců ve třetí řadě Fear the Walking Dead

Začátek června se blíží, a letos se ponese v duchu třetí série Fear the Walking Dead, která startuje přesně 4. června.


13 0
17.5.2017

Oblíbený seriál Fear the Walking Dead – Živí mrtví: Počátek konce se vrací na naše obrazovky novou, třetí řadou. Ta startuje v pondělí 5. června v brzkých ranních hodinách (3:00) celosvětovou premiérou na stanici AMC. Ten samý den si ve 22:00 budou moci diváci epizodu užít i s českým dabingem.

Třetí sezóna oblíbené zombie série bude rozdělena na dvě části. V té první od 5. června do 10. července se fanoušci seriálu mohou těšit celkem na osm epizod, kdy premiéra a i finále první poloviny sezóny budou vysílány dvou-epizodově.


(Foto: AMC)

Seriál Fear the Walking Dead – Živí mrtví: Počátek konce odstartuje třetí sezonu pod vedením zkušených producentů Davea Ericksona, Roberta Kirkmana, Gale Anne Hurdové, Grega Nicotera a Davida Alperta. Hlavní role opět obsadí Kim Dickensová v roli Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane se znovu představí jako Nick, Alycia Debnam-Carey ztvární postavu Alicie a Mercedes Mason si zahraje Ofelii. Dalšími stálicemi jsou pak Colman Domingo jako Strand a Danay García v roli Luciany. Nově se ve třetí sezoně představí Dayton Callie, Daniel Sharman a Sam Underwood, kteří ztvární rodinu Ottů – zakladatelů organizace, která se chystala na pád demokracie, ale neočekávala povstání mrtvých. Kromě nich se mohou diváci též těšit na Lisandru Tenu, která si zahraje roli Loly Guerrerové.

Zdroj článku: AMC CZ&SK

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás