Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Radiace ještě možná ovlivní naše hrdiny, obzvláště Aliciu

Radiace ještě možná ovlivní naše hrdiny, obzvláště Aliciu

Radiace ještě možná ovlivní naše hrdiny, obzvláště Aliciu

Skupina přeživších sice dokázala opět přeletět hory, nicméně radiace je stále může ohrozit. Kdo je v největším nebezpečí?

11 0
4.8.2019

Když hrdinové letěli na pomoc Loganovi, tak netušili, že se budou vypořádávat s jadernou elektrárnou. Ta vypustila do okolí vlnu radiace, která zasáhla naše hrdiny. I když se nakonec všichni dostali zpátky na stranu hor, odkud přiletěli, tak stále mohou doplatit na dobu strávenou u elektrárny.

„Nevím, co to Alicii udělalo. Jak řekla Grace, každý člověk je ovlivněn jinak. Nemají přístup k vyspělé lékařské technologii, aby si ověřili, jak na tom jsou. Spousta našich postav byla vystavena radiaci během páté řady. Pochopitelně mezi ně patří Grace. Alicia a Morgan vstoupili do zasažené oblasti, takže i oni. To stejné platí pro Stranda Charlie, ti sem spadli s balónem. Určitě to představuje něco, co budou mít lidé na paměti,“ řekl tvůrce Ian Goldberg.


(Alicia tu s námi zatím bude. Foto: AMC)

Jsme zvědaví, zda někoho vliv radiace skutečně skolí, nicméně nejhůře na tom aktuálně je Grace, která je kontaminovaná již delší dobu. I ta by však měla v seriálu vydržet déle, když patří mezi hlavní postavy. Proto se o Aliciu zatím nemusíme moc bát.

Zdroj článku: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás