Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Tvůrce řekl pár slov k návratu Daniela Salazara

Tvůrce řekl pár slov k návratu Daniela Salazara

Tvůrce řekl pár slov k návratu Daniela Salazara

Od své údajné smrti se Daniel opět změnil. Aktuálně hledá vykoupení, protože si myslí, že zabil svou dceru. Tvůrce Dave Erickson prozradil, kdy jeho příběh začal vymýšlet a co na něj ještě čeká.


16 0
22.6.2017

Časopis EW se poměrně hodně zajímal o Danielův návrat do seriálu, a proto vyzpovídali tvůrce Davea Ericksona. „Měli jsme několik důvodů, proč jsme v sedmém díle druhé série ukázali Danielovu údajnou smrt. Jeho zmrtvýchvstání a průběh jeho následného přežívání jsme začali vymýšlet až na začátku psaní scénáře pro třetí sérii. Vzhledem k tomu, že jsme ho dlouho neviděli, jsme mu chtěli věnovat dobrý návrat plný překvapení,“ řekl tvůrce na to, kdy začal vymýšlet Danielův příběh.

Na konci epizody 100 jsme mohli vidět, že se Daniel postavil Dantemu, kterého nakonec zabil. Udělal to především kvůli tomu, že ho Dante nutil, aby shodil Lolu z přehrady. „Jedná se o starostlivého muže, který má podezření, že zabil svou vlastní dceru. Hledá odpuštění, ale nemůže ho najít. Hledá vykoupení, je připraven zemřít, ale do chodce, který před ním stál, udeřil blesk. Jakmile tohle přežil, tak začala jeho nová kapitola. Poté se začal chovat jako za starých časů, ale opět se setkal s Efrainem, který ho zachránil. V tu chvíli mu Lola trochu připoměla jeho dceru, a proto následně nebyl schopen ji shodit z přehrady. Zároveň využil příležitosti k tomu, aby se zbavil Danteho a jeho kumpánů,“ řekl tvůrce.


(Foto: AMC)

Dle slov tvůrce Daniel vyhledává vykoupení, protože nevěří Strandovi, že je jeho dcera naživu. Tato dějová linie bude pokračovat i v pátém díle Burning in Water, Drowning in Flame, kde si Daniel začne zahrávat s myšlenkou, že by jeho dcera skutečně mohla žít.

Diskuze /3

Leon

Což o to, mě se ten díl líbil, ale klesající sledovanost to je to, co nakonec seriál pohřbí…

#2 Xavik
23.6.2017 | 4:39:54
Xavik

#1 Leon: Nijak brutálně to neklesá, takže zatím bych byl v klidu. Zatím je minimálně čtvrtá série jistá. :)

#3 Leon
admin
23.6.2017 | 9:53:31
Leon

#2 Xavik: Ok… :D

Zpět k Danielovi. Toto byla velmi dobrá epizoda především proto, že v ní tvůrci skutečně začali pracovat se slibnou postavou, jež může plnit úlohu jistého antihrdiny typu Daryl v TWD nebo Sawyer v Lost. Nejenže konečně trochu poodhalili Danielovu minulost a vnitřní pohnutky, ale skutečně ho poprvé v tomto postapokalyptickém světě nechali svobodně rozhodnout: být srabem a plnit rozkazy, jež by čestný člověk nikdy nesplnil, nebo využít toho, co umí nejlépe (zabíjet), abych pomohl lidem, kteří si to zasluhují. Daniel se rozhodl a dokázal, že není podstatné, kým byl člověk před apokalypsou, ale čím může být v novém světě bez pravidel. Epizodu hodnotím vysoko…

23.6.2017 | 16:26:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás