Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Tvůrci mluví o nové skupině, návratu Sherry a odkazech na Svatyni

Tvůrci mluví o nové skupině, návratu Sherry a odkazech na Svatyni

Tvůrci mluví o nové skupině, návratu Sherry a odkazech na Svatyni

Pátá epizoda se zaměřila především na Dwighta a Sherry, přičemž odpověděla na spoustu položených otázek. Co všechno se událo v tomto díle a co bude následovat?

12 0
12.11.2020

Sherry jsme neviděli pěkně dlouho, a proto se tvůrci na ni zaměřili hned po jejím návratu. Pátá epizoda Honey toho sice odhalila spoustu, nicméně vyvolala i několik otázek, na které opět chceme znát odpovědi. Tvůrci se k nedávným událostem vyjádřili poměrně detailně, přičemž naznačili, jak to s Sherry a její skupinou maskovaných lidí bude dále.

Nejvíce nás pochopitelně zajímá fakt, proč tvůrci zvolili pro Sherry takový úvodní příběh, jaký jsme viděli. V tomto případě tvůrci chtěli klást důraz na to, jak Sherry odešla ze seriálu The Walking Dead: „Poté, co odešla ze Svatyně a od Negana, v sobě měla vztek, který nemohla nijak zažehnat. Zatímco ona si své trauma musela neustále prožívat, tak Dwight se dočkal nějakého zakončení. Nedokázala vyhnat své démony, a proto se ve výsledku na konci dílu oddělila od Dwighta.“


Společně s Sherry nám byla představena i nová skupina přeživších, která je tvořená především lidmi, které Virginia vyhnala. Tvůrci prozradili, že tato skupina nestojí za oním sprejováním záhadných slov, které jsme v průběhu šesté řady párkrát viděli. V podstatě však potvrdili to, co si myslela většina diváků.

Kromě Sherry se na scénu překvapivě vrátil i Rollie, kterého jsme viděli naposledy na začátku druhé poloviny páté série. Tvůrci se pro jeho návrat rozhodli z toho důvodu, že Dwight ho tehdy v podstatě zachránil před masakrem Loganovy skupiny. Rollie tedy dal na jeho slova, změnil se a nakonec mu vše vrátil.

Ono akční získání Alina obrněného vozidla bylo pochopitelně něčím inspirováno, a to ničím jiným než kovbojským přepadením vlaku nebo dostavníku. Scéna to byla vskutku akční, na poměry posledních řad seriálu až nevídaně, přičemž tvůrci si pochvalovali fakt, že celé přepadení bylo natočeno za pouhých šest hodin. To je vskutku rychlé na to, jak byla scéna kvalitně natočena.

Kromě přítomnosti samotné Sherry a zmínky o Neganovi a Spasitelích jsme se v díle dočkali ještě jednoho odkazu na Svatyni. Dwight tu mučil řidiče obrněného vozidla podobně jako Daryla v době, kdy ještě patřil mezi Spasiteli. Tentokrát jsme se však nedočkali Easy Street, ale jiné písničky, nicméně tvůrcům šlo právě o to ukázat, že Dwight si tuto techniku mučení ještě pamatuje.

Novináři se navíc zeptali tvůrců, zda pátá epizoda byla tou poslední, ve které jsme viděli Sherry. Tvůrci na to měli poměrně jasnou odpověď: „Sherry je součástí této série. Váhám nad tím, co bych vám k tomu ještě řekl, ale objeví se ještě v několika epizodách. Navíc skupina, jejíž součástí je Sherry, sehraje velkou roli v nadcházejícím příběhu.“

Jako poslední tvůrci promluvili o lidech, kteří aktuálně míří k přehradě, ve které chce Morgan vybudovat svou komunitu. Podle všeho právě příchodem těchto lidí byly položeny základy této nové komunity, a proto je dosti pravděpodobné, že je ještě uvidíme.

Zdroj článku: EW; Foto: AMC

Diskuze /1

ori

Tá naháňačka bola skvelá!

redaktor
12.11.2020 | 17:23:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E08: The Door

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás