Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Victor Strand je záhadný muž, který bude ještě strandovat

Victor Strand je záhadný muž, který bude ještě strandovat

Victor Strand je záhadný muž, který bude ještě strandovat

Před pár týdny nám odstartovala druhá část šesté série, která nám opět nabídla Strandovu proměnu. Člověk u něj nikdy neví, co čekat.

5 1
30.4.2021

Victor Strand je součástí seriálu už od jeho první série, přičemž už tehdy na začátku jsme nevěděli, co je vlastně zač. Strand si podobně jako další postavy prošel velkými změnami, ale stále je pro nás tak nějak otazníkem. Je nepředvídatelný a činí neočekávané. A právě takový má Strand vlastně být.

Nedávno se k jeho současnému chování vyjádřil herec Colman Domingo, který prozradil, že Stranda čekají další velké změny: „V první řadě jsme možná věděli, co je Strand zač, ale postupem času jsme jeho instinkty postavili výzvám, kvůli čemuž začal vyznávat ideologii zbytku skupiny. Ta však byla přesným opakem jeho instinktů. Celou dobu jsme ho poznávali, dostávali jsme se do jeho nitra, ale on to zastavil a vytvořil zcela novou osobu, na kterou nejsme připraveni.“


(U Stranda si člověk není jistý prakticky ničím. Foto: AMC)

Novináři popsali Stranda v díle Things Left to Do jako „nejstrandova­tějšího Stranda, který kdy strandoval“, ale tvůrci jim na to pověděli, že Strand rozhodně ještě nedostrandoval: „Na tohle vám povím jen to, že nás čeká další strandování. A jeho situace se rozhodně ještě vystranduje.“

Jak se vám líbí Strandovo současné chování? Vyhovuje vám, že v seriálu vystupuje jedna naprosto nepředvídatelná postava? A co myslíte, že Strand ještě vyvede?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /2

Whitewolf114

Já Victora prostě zbožňuju. Já mu věřím, opravdu mu věřím a nevidím v něm to něco, co pořád vidí jen Daniel…Daniel ho si ho nikdy neoblíbil a už několikrát mu řekl, že ho zná a že ho prokoukl. Mně tohle přijde hrozně k smíchu. Victor je opravdu nepředvídatelný a i když se člověk snaží sebevíc, stejně mu do hlavy úplně nevidí…vždy nás něčím může překvapit a to jak mile tak i nemile…nikdo není dokonalý (to ani rozhodně nechci). Jen mi ale přijde, že ho někdy tvůrci trošku popisují jen jako zbabělce, který miluje jen sebe…tohle je strašná kravina. Už několikrát udělal něco, co opravdu dělat nemusel a stejně riskoval a zachránil nebo se pokoušel zachránit ostatní…mohl se na ně vykašlat, nemusel pro ně vůbec riskovat a je vidět, že mu na určitých osobách záleží.

30.4.2021 | 22:28:07
Cermb0

Victor Strand je totálně TOP postava.

1.5.2021 | 14:09:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E12: In Dreams

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás