Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Vrátí se Morgan zpátky do Alexandrie?

Vrátí se Morgan zpátky do Alexandrie?

Vrátí se Morgan zpátky do Alexandrie?

První epizoda po kratší pauze prozradila něco překvapivého, co se týče Morgana. Ten se chce vrátit zpátky do Alexandrie, kam chce navíc přivést i ostatní přeživší.

7 0
14.8.2018

Morgan Jones se po událostech posledních osmi dílů opět změnil. Ještě na začátku čtvrté série tvrdil, že chce být sám a že musí opustit Alexandrii. Tam se však nyní se chce vrátit. Je tedy možné, že se dočkáme dalšího crossoveru, který by se motal opět kolem Morgana?

Vzhledem k tomu, co se v seriálu aktuálně děje, se možného návratu do Alexandrie dočkáme až ve finále čtvrté řady, protože to vypadá tak, že se každý díl druhé poloviny současné série bude soustředit na konkrétní skupinku a jejích přežívání v bouři/po bouři. K odchodu by tak mohlo dojít trochu později.


(Foto: AMC)

O možném Morganově odchodu se rozhovořil tvůrce Ian Goldberg: „Morgan má už teď za sebou skvělý příběh ve Fear the Walking Dead. Když jsme ho viděli na začátku čtvrté řady, tak přede všemi utíkal, protože cítil, že v tomto světě může přežít pouze a jenom sám. Teď se chce vrátit zpátky, protože k tomu má důvod. Chce se podívat Rickovi do tváře a říct mu, že měl pravdu. Je v tom ale i něco víc. Naznačeno to už bylo v devátém díle, kdy se ho Alicia zeptala, proč chce odjet, zatímco Morgan na to nebyl schopen odpovědět. Této odpovědi se dočkáme až na konci série.“

Tak i tak se zatím neví, co bude dál s Morganem, respektive v jakém seriálu se bude dále zdržovat. Existují teorie, které tvrdí, že zemře na konci této řady, takže nakonec k žádnému crossoveru nakonec nedojde. Pravděpodobnější však je, že Morgan přežije všechny události čtvrté série, ale nevrátí se do Alexandrie, což znamená, že bude i nadále vystupovat ve Fear the Walking Dead.

Co na to říkáte? Uvítali byste další crossover, nebo se Morgan nemá vracet do Alexandrie?

Diskuze /9

Leon

Možná je tam přivede, ale sám na této cestě zemře…

14.8.2018 | 16:24:43
evaval

jen nás napínají abychom koukali, do Alexandrie nedojde

#6 igwar
14.8.2018 | 19:43:43
VojtaBanyJunior

Asi by nemělo moc smysl kdyby hned zase odešel zpět do Alexandrie. A rozhodně si nemyslím že by chtěli tento serial utnout, tím že všechny odvedou do Alexandrie

14.8.2018 | 20:38:13
Zigulík

Ale je potvrzená 5. série ne? Tak to tam snad přece nedojdou.. něco se stane, Morgan možná zemře a ostatní přeživší se rozhodnou dojít do Alexandrie jak Morgan chtěl. To by bylo v 5. sérii

14.8.2018 | 23:45:27
igwar

Keby chceli FWD utnúť, príchod jeho postáv do Alexandrie a malé premiešanie s postavami TWD + pokračovanie iba tohto seriálu by bol jeden z tých zaujímavejších ukončení. Nebol by som prekvapený, keby o tom tvorcovia niekedy do budúcnosti uvažovali, ale myslím, že v tejto sérii FWD je to krajne nepravdepodobné, zvlášť keď už je potvrdená 5 sezóna.

15.8.2018 | 13:55:32
igwar

#2 evaval: Evaval, to záleží predovšetkým na tom, či Morgana ešte plánujú do TWD vrátiť alebo už nie. Ak áno, Morgan sa do Alexandrie nejako dostane a taktiež súhlasím s článkom, že sa to dozvieme zrejme na konci 4 série.

#7 Hunter12
15.8.2018 | 14:02:19
Hunter12

#6 igwar: Tvůrci prohlásili, že neplánují propojení seriálů (alespoň ne v nejbližší době) a že se Morgan „přestěhoval“ do FTWD nastálo (tudíž by se do TWD vrátit neměl).

#8 ori
15.8.2018 | 16:08:59
ori

#7 Hunter12: Oni pôvodne vraveli že nikdy nedôjde k žiadnemu prepojeniu seriálov a hľa, takže by som to až tak vážne nebral.

15.8.2018 | 22:14:07
gonzaer1

Však původně ty seriály měl být zcela oddělené a pak přišli s tím Morganem ve FTWD, tak možná je i tohle otevřené, ale zní to moc dobře, než aby to byla pravda, že by došlo k nějakému většímu crossoveru a seznamování postav jednotlivých seriálů.

16.8.2018 | 7:43:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Nepřehlédněte

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Během probíhající pauzy se zaměříme na jednu nejnovější teorii, skrze kterou fanoušci prosazují názor, že je Madison stále naživu.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás