Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 265×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Karen David (Grace Mukherjee), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

Charlie

Charlie

Mladý zvěd Supů.

Sezóny 4
2018 - 2022

Charlie přišla během apokalypsy o rodinu, ale brzy na ni narazil Ennis, který ji přivedl do skupiny, které ostatní říkají Supi. Charlie se pro tuto skupina stala velmi užitečnou, protože dokáže ostatní přeživší přesvědčit o své nevinnosti. Toho Supi využívají ke špehování ostatních skupin, aby zjistili, zda se po nich vyplatí jít.

Jednou na ni narazí i lidé ze skupiny nacházející se uvnitř stadiónu Dell Diamond. Madison se snaží zjistit, co má ráda a co se stalo s její rodinou. Charlie jí nakonec řekne, že má ráda hudbu a pizzu a že neví, zda jsou její rodiče stále naživu.


Madison dělá, co může, aby jí pomohla, ale nakonec zjistí, že Charlie byla jen zvědem Supů, pro které měla zjistit, jak jsou na tom zásoby v jejich komunitě. I když je skupina překvapena, kdo Charlie byla ve skutečnosti zač, tak Madison a Nick dělají, co mohou, aby ji přesvědčili o tom, že Supi jsou ti špatní.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Rozhodně bych tam měl radši Nicka než tuhle. Jeho zabití mě překvapilo a její nepotrestání mě naštvalo.

Update po sedmé řadě. Zvedám o hvězdičku hodnocení. Přeci jen tam nakonec docela zapadla. I když její osud v sedmé řadě mě dost překvapil.

21.6.2022 | 0:19:48
SarkaCarka

Nechápu jak „odčinila“ zabití Nicka… jen tam ostatním připrdelkuje, nikdy sama nic pořádného neudělala a jen se o ni všichni musí starat a míní se z ní posrat… nechápu, že ji Alicia neustřelila palici hned

18.5.2022 | 16:27:55
ori

Už mi vôbec nevadí tak ako kedysi, vlastne je to v pohode dievča. Už dávno som jej odpustil zabitie Nicka lebo to odčinila a páči sa mi jej vzťah s Danielom.

webmaster
27.6.2021 | 9:27:07
BlackSquirrel

Malá a blbá, neví co je dobrý, když jsem viděla jak Nicka zastřelila..... nejradši bych ji uškrtila, takže ne… Nikdy ji to neodpustím

16.2.2021 | 21:39:24
Bruce.Kent

Jako sorry, ale za smrt Nicka jí totálně nenávidím.

30.11.2020 | 13:47:39
Billy the Kid

mě se libí, a i to co udělala mi nevadí, představitel nicka chtěl odejít sám, tak chcíp :) a je mi jedno jak......

22.11.2020 | 17:56:02
Whitewolf114

Kdyby to šlo, dala bych i nižší hodnocení!!! Zabila Nicka a to ji NIKDY neodpustím! Proč tam tahle kráva pořád je a jak je možný, že ji všichni milují?!! Alicia ji pořád drží za ručičku.....Jako to nikdy nepochopím. Zabila jí bratra! Bez komentáře. Tu kravku nenávidím a nehodlám se k ní dál vyjadřovat! Škoda té jedné hvězdičky. Nejradši bych nedala žádnou.

16.11.2020 | 21:08:59
MartasZLA

Proč se jí nezbavili po tom co udělala asi nikdy nepochopím.

28.10.2020 | 18:19:44
TerAnna

Jedna z nejhorších postav v seriálu, zabila Nicka. Je naprosto unylá a nezajímavá, strašně mě nudí už od chvíle, kdy se tam objevila.

9.10.2020 | 10:11:28
Ewe-lyn Cressida Destiny

Zabila Nicka, a to jí prostě neodpustím

18.8.2020 | 17:41:12
1

Stav překladu

Epizoda S07E16: Gone

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama