Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Grace

Grace

Grace

Bývalá pracovnice z elektrárny, která se snaží zabránit katastrofě.

Sezóny 1
2019 - 2019

Grace žila před apokalypsou v Texasu, kde pracovala v jedné elektrárně. Byla tu na vysoké pozici, a proti ji místní pracovníci respektovali. Když tedy vypukla apokalypsa, tak se se svými lidmi zavřela v elektrárně, která představovala skvělé útočiště. Později se však ukázalo, jakou chybu udělala, protože s nimi byla u časové bomby.

Onou časovou bombou byly reaktory, které pracovníci udržovali v chodu, nicméně u jednoho z reaktorů selhalo chladící zařízení, kvůli čemuž se reaktor roztavil. Tím Grace zapříčinila smrt spousty lidí, protože všichni pracovníci kromě ní zemřeli na radiaci.


Grace však z postižené lokace neodešla. Zůstala tu a začala odchytávat všechny chodce, kteří jsou kontaminovaní, protože kdyby opustili okolí elektrárny, tak by kontaminovali spoustu dalších lokací. Jednoho dne však narazí na skupinku přeživších vedenou Morganem a Alicií, která ovlivní její život.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Super veselá a vtipná postava, dúfam že sa dá dokopy s Morganom.

redaktor
8.10.2019 | 17:28:21
MendoCZ

Hodně jsem si ji oblíbil, doufám, že se dá dohromady s Morganem :)

20.8.2019 | 13:30:55
23A

Nudná postava, celkem zbytečná

31.7.2019 | 22:20:38

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás