Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Jacob Kessner

Jacob Kessner

Jacob Kessner

Rabín, který se snaží nalézt svou ztracenou víru.

Sezóny 1
2019 - 2019

V jednom texaském městě se nachází synagoga, kde působil Jacob jako místní rabín. Ve chvíli, kdy vypukla apokalypsa, se na něj obrátili lidé z okolí a požádali ho o pomoc. Jacob se jich s radostí ujmul, aby tak pomohl co největšímu počtu lidí ze své komunity.

Jak čas plynul, tak Jacob ztrácel svou víru, a proto se rozhodl odejít ze synagogy. I když řekl svým lidem, že jde hledat zásoby, tak ve skutečnosti chtěl utéct. Po čase si to však rozmyslel a rozhodl se vrátit zpátky, nicméně když tak učinil, tak zjistil, že jsou všichni jeho lidé proměněni na chodce.


Kvůli tomu se rozhodl setrvat v synagoze a i nadále udržovat Ner Tamid, věčný plamen. Zároveň neusmrtil žádného proměněného člena, který žil v jeho synagoze, protože jim to prostě nedokázal udělat. Po čase se u jeho synagogy objevila mladá dívka jménem Charlie, která ho nejenom přivedla ke svým lidem, ale zároveň Jacob díky ní chtěl opět najít svou víru.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Super vtipná sympatická postava, som vďačný za výber herca.

redaktor
8.10.2019 | 17:24:56
pidalin

Ňáká pozitivní postava tam je potřeba, docela ho mam rád.

6.10.2019 | 20:57:02
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělý přírůstek k hlavním hrdinům. TWD má kněze, FTWD zase rabína. Snad vydrží co nejdéle, protože potenciál určitě má.

6.10.2019 | 15:19:22

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás