Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Madison Clark

Madison Clark

Madison Clark

Populární středoškolská výchovná poradkyně v El Serenu v Los Angeles.

Sezóny 4
2015 - 2018

Madison Clark je středoškolskou výchovná poradkyně z Los Angeles, která pomáhá studentům s jejich budoucností. Ve svém oboru je značně populární a hodně lidí ji díky tomu zná.

Jakožto ovdovělá žena byla nucena sama vychovávat své dvě děti Nicka a Alicii, ale naštěstí jí v tomhle aktuálně pomáhá její nová láska Travis Manawa. Tohoto středoškolského učitele angličtiny poznala nedávno a ihned se do něj zamilovala.


Příchod apokalypsy Madison zasáhne. Tlak přežívání v ní objeví zcela nové světlo, díky kterému bude schopna učinit těžká rozhodnutí, která budou podstatná pro život její rodiny. Zároveň tato apokalypsa přivede na světlo minulost Madison, kterou se snažila už dávno pohřbít.

V tomto novém světě je Madison nucena stát se novou ženou, která svá tajemství nemůže skrývat.

Madison Clark je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Madison byla skvělá postava. Do určité míry nechápu hate na její charakter.

30.11.2020 | 13:40:33
Ewe-lyn Cressida Destiny

Snažila se udělat všechno pro svoje děti, nevím mno… ale myslím si že její smrt byla chyba

18.8.2020 | 16:57:28
ori

Madison je komplikovaná postava. Nemám ju rád ako osobu ale ako postava bola skvelá, rozhodná, neústupná, pripravená urobiť čokoľvek v rámci ochrany svojej rodiny. Spočiatku nezaujímavá postava ktorá mi dosť vadila, ale koncom 2. série začala stúpať a v 3. sérii patrila medzi moje obľúbené postavy. Vo 4. sérii u mňa zase trochu klesla. Jej smrť bola podľa obrovská chyba, snáď nejakým zázrakom prežila a vráti sa, ale nemyslím si to.

redaktor
8.10.2019 | 15:00:39
Negan Grimes

Prečo musela zomrieť? fuck! :( Maddie bola super postava!

23.8.2019 | 22:22:40
Tralery

tahle postava je naprosto skvělá a skvěle zahraná. Vyřadit ji byla fatální chyba a od 4.08 už se na seriál dále nekoukám. Fear je přeci seriál o Clarkově rodině, a ne o Morganovi a jeho mentálním příběhu o zabíjení a nezabíjení, který se poslední roky točí stále dokola. Nechápu, proč Erickson nezůstal show–runner, jeho plán s touto postavou měl ohromný potenciál. Stále ještě doufám, že tehdy při té amatérsky napsané scéně Madison nezemřela, a že se ještě vrátí.

6.11.2018 | 15:30:15
Nilly

Byla by i docela fajn kdyby neměla ty moralizující kecy, přitom sama neni o nic lepší než jiní. Myslím, že všechny docela potěšila svojí smrtí, která představovala naprosto zbytečné sebeobětování. Přesto jí nedokážu dát horší hodnocení.

29.8.2018 | 8:14:21
Arlos

normálne by som jej dal *, ale kedže väčšina seriálov potrebuje kladné otravné postavy a ona svoju úlohu výborne splňuje, tak jej zdvihnem hodnotenie na **

5.6.2018 | 13:36:46
Jamis

Nemám tuto postavu rád a neoslovuje mě na ní vůbec nic. Z počátku jsem jí dával nějakou naději, ale poslední sezónu jí fakt nemusím

20.4.2018 | 10:35:53
Zigulík

Sviněě!!!!!!!!!!!!! Po finále 3. série mě neskutečně naštvala!

12.3.2018 | 20:59:00
Jirkaaxxx

Neskutečnej vývoj postavy, tak se to má dělat! Nelíbí se mi většina jejich rozhodnutí, ale to z ní nedělá špatnou postavu, její činy jsou uvěřitelné a dělá je z určitého důvodu. Pro mě momentálně jedna z nejlepších a nejsilnějších postav seriálu!

7.10.2017 | 20:48:09

Stav překladu

Epizoda S06E13: J.D.

cz80%
Odhadované dokončení dnes 11:00

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás