Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

Madison Clark

Madison Clark

Populární středoškolská výchovná poradkyně v El Serenu v Los Angeles.

Sezóny 6
2015 - 2023

Madison Clark je středoškolskou výchovná poradkyně z Los Angeles, která pomáhá studentům s jejich budoucností. Ve svém oboru je značně populární a hodně lidí ji díky tomu zná.

Jakožto ovdovělá žena byla nucena sama vychovávat své dvě děti Nicka a Alicii, ale naštěstí jí v tomhle aktuálně pomáhá její nová láska Travis Manawa. Tohoto středoškolského učitele angličtiny poznala nedávno a ihned se do něj zamilovala.

Příchod apokalypsy Madison zasáhne. Tlak přežívání v ní objeví zcela nové světlo, díky kterému bude schopna učinit těžká rozhodnutí, která budou podstatná pro život její rodiny. Zároveň tato apokalypsa přivede na světlo minulost Madison, kterou se snažila už dávno pohřbít.

V tomto novém světě je Madison nucena stát se novou ženou, která svá tajemství nemůže skrývat.

Madison Clark je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Madison je komplikovaná postava. Nemám ju rád ako osobu ale ako postava bola skvelá, rozhodná, neústupná, pripravená urobiť čokoľvek v rámci ochrany svojej rodiny. Spočiatku nezaujímavá postava ktorá mi dosť vadila, ale koncom 2. série začala stúpať a v 3. sérii patrila medzi moje obľúbené postavy. Vo 4. sérii u mňa zase trochu klesla. Jej smrť bola veľkým šokom, ale vždy som veril že prežila a vráti sa, a na konci 7. série bola skvelá, s Morganom tvoria super dvojku.

webmaster
3.7.2022 | 22:00:44
S.T.A.L.K.E.R.

Nikdy jsem ji nijak zvlášť nemusel. Po sedmé řadě nejsem zrovna moc nadšený že se vrátila.

21.6.2022 | 0:18:18
SarkaCarka

vždycky jsem ji měla ráda, po její smrti jsem málem přestala na seriál koukat a nikdy jsem nepřestala doufat, že se vrátí. Teď, když je to jisté, věřím, že dodá seriálu opět šmrnc uvěřitelnosti a bude to opět ta neústupná ženská, která ví co chce a pro svoje lidi udělá cokoliv PS doufám že Charlie neumře dřív, než ji potká Madison a vrazí jí nůž do srdce :-D

18.5.2022 | 16:25:24
Sorel18

Jsem sice v půlce druhé série, ale prozatím jsem si ji nějak neoblíbila. Snažím se k ní najít cestu z pohledu matky, ale pořád nic, snad se to zlepší.

22.10.2021 | 23:23:38
Cermb0

Původně jsem ji moc nemusel, ale musím říct, že časem jsem si jí dost oblíbil. Ten nezajímavější vývoj začal běhat třetí série. Popravdě její odchod mě dost mrzel a dodnes (možná naivně) věřím, že se ještě vrátí. :D

5.6.2021 | 20:30:25
Bruce.Kent

Madison byla skvělá postava. Do určité míry nechápu hate na její charakter.

30.11.2020 | 13:40:33
Ewe-lyn Cressida Destiny

Snažila se udělat všechno pro svoje děti, nevím mno… ale myslím si že její smrt byla chyba

18.8.2020 | 16:57:28
Negan Grimes

Prečo musela zomrieť? fuck! :( Maddie bola super postava!

23.8.2019 | 22:22:40
Tralery

tahle postava je naprosto skvělá a skvěle zahraná. Vyřadit ji byla fatální chyba a od 4.08 už se na seriál dále nekoukám. Fear je přeci seriál o Clarkově rodině, a ne o Morganovi a jeho mentálním příběhu o zabíjení a nezabíjení, který se poslední roky točí stále dokola. Nechápu, proč Erickson nezůstal show–runner, jeho plán s touto postavou měl ohromný potenciál. Stále ještě doufám, že tehdy při té amatérsky napsané scéně Madison nezemřela, a že se ještě vrátí.

6.11.2018 | 15:30:15
Nilly

Byla by i docela fajn kdyby neměla ty moralizující kecy, přitom sama neni o nic lepší než jiní. Myslím, že všechny docela potěšila svojí smrtí, která představovala naprosto zbytečné sebeobětování. Přesto jí nedokážu dát horší hodnocení.

29.8.2018 | 8:14:21

Stav překladu

Epizoda S08E06: All I See Is Red

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama