Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Madison Clark

Madison Clark

Madison Clark

Populární středoškolská výchovná poradkyně v El Serenu v Los Angeles.

Sezóny 4
2015 - 2018

Madison Clark je středoškolskou výchovná poradkyně z Los Angeles, která pomáhá studentům s jejich budoucností. Ve svém oboru je značně populární a hodně lidí ji díky tomu zná.

Jakožto ovdovělá žena byla nucena sama vychovávat své dvě děti Nicka a Alicii, ale naštěstí jí v tomhle aktuálně pomáhá její nová láska Travis Manawa. Tohoto středoškolského učitele angličtiny poznala nedávno a ihned se do něj zamilovala.


Příchod apokalypsy Madison zasáhne. Tlak přežívání v ní objeví zcela nové světlo, díky kterému bude schopna učinit těžká rozhodnutí, která budou podstatná pro život její rodiny. Zároveň tato apokalypsa přivede na světlo minulost Madison, kterou se snažila už dávno pohřbít.

V tomto novém světě je Madison nucena stát se novou ženou, která svá tajemství nemůže skrývat.

Madison Clark je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Negan Grimes

Prečo musela zomrieť? fuck! :( Maddie bola super postava!

23.8.2019 | 22:22:40
Tralery

tahle postava je naprosto skvělá a skvěle zahraná. Vyřadit ji byla fatální chyba a od 4.08 už se na seriál dále nekoukám. Fear je přeci seriál o Clarkově rodině, a ne o Morganovi a jeho mentálním příběhu o zabíjení a nezabíjení, který se poslední roky točí stále dokola. Nechápu, proč Erickson nezůstal show–runner, jeho plán s touto postavou měl ohromný potenciál. Stále ještě doufám, že tehdy při té amatérsky napsané scéně Madison nezemřela, a že se ještě vrátí.

6.11.2018 | 15:30:15
Nilly

Byla by i docela fajn kdyby neměla ty moralizující kecy, přitom sama neni o nic lepší než jiní. Myslím, že všechny docela potěšila svojí smrtí, která představovala naprosto zbytečné sebeobětování. Přesto jí nedokážu dát horší hodnocení.

29.8.2018 | 8:14:21
Arlos

normálne by som jej dal *, ale kedže väčšina seriálov potrebuje kladné otravné postavy a ona svoju úlohu výborne splňuje, tak jej zdvihnem hodnotenie na **

5.6.2018 | 13:36:46
Jamis

Nemám tuto postavu rád a neoslovuje mě na ní vůbec nic. Z počátku jsem jí dával nějakou naději, ale poslední sezónu jí fakt nemusím

20.4.2018 | 10:35:53
Zigulík

Sviněě!!!!!!!!!!!!! Po finále 3. série mě neskutečně naštvala!

12.3.2018 | 20:59:00
Jirkaaxxx

Neskutečnej vývoj postavy, tak se to má dělat! Nelíbí se mi většina jejich rozhodnutí, ale to z ní nedělá špatnou postavu, její činy jsou uvěřitelné a dělá je z určitého důvodu. Pro mě momentálně jedna z nejlepších a nejsilnějších postav seriálu!

7.10.2017 | 20:48:09
GanG

Chová se jako vůdkyně, ale nemá na to. V jednom dílu by klidně vzala cizí děti, jen aby měla lepší svědomí … V jiném zas v noci rozsvítí světla aby je celé město vidělo…Vymyslí si pravidla pro hosty hotelu a pak je sama nehodlá dodržovat…

19.7.2017 | 22:38:20
Blahar

Neskutečnej vývoj postavy, tak se to má dělat! Nelíbí se mi většina jejich rozhodnutí, ale to z ní nedělá špatnou postavu, její činy jsou uvěřitelné a dělá je z určitého důvodu. Pro mě momentálně jedna z nejlepších a nejsilnějších postav seriálu! :)

překladatel
15.7.2017 | 21:00:04
Johnny Horse

Od konce dílu S03E06 mi začíná vadit čím dál víc.

11.7.2017 | 0:08:15

Stav překladu

Epizoda S05E11: You're Still Here

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Během probíhající pauzy se zaměříme na jednu nejnovější teorii, skrze kterou fanoušci prosazují názor, že je Madison stále naživu.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás