Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

Mo

Mo

Isaacova a Rachelina dcera, které se ujali Morgan a Grace.

Sezóny 3
2020 - 2023

V Texasu narazí Morgan Jones na přeživšího jménem Isaac. Vzájemně si pomohou a Isaac mu ukáže oblast, ve které žije společně se svou ženou Rachel. Ta je zrovna těhotná a porodí ve chvíli, kdy Isaac zemře. Rachel se svou dcerku rozhodne pojmenovat Morgan, zkráceně Mo, a to po Isaacově zachránci.

Rachel se přidá k Morganovi a společně s Mo se stane součástí jeho komunity. Rachel však později zemře, a tak se Morgan ujme malé Mo. Později ji začne vychovávat společně s Grace, nicméně se o ni nemohou starat tak, jak by chtěli, protože pro ni kvůli pádu bomb nemají dostatek jídla.

Mo nakonec sehraje klíčovou roli během války mezi Morganem a Victorem Strandem. Zmocní se jí totiž Victor, který využije faktu, že ho Morgan nenapadne, dokud u sebe bude mít jeho adoptivní dcerku.

Mo je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Neznášam deti v seriáloch. Bodka.

webmaster
3.7.2022 | 22:11:13
S.T.A.L.K.E.R.

Nejde prostě hodnotit jen tak dítě. Ale být toto skutečnost, tak taky musíte nějak vychovávat dítě. Nebo ho snad necháte na zemi pro zombíky?

21.6.2022 | 0:36:16
Xavik

Já proti dětem nic nemám, ale tahle je v seriálu vyloženě otravná.

admin
6.6.2022 | 6:38:54

Stav překladu

Epizoda S08E06: All I See Is Red

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama