Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Druhá ukázka z epizody The Dog

Druhá ukázka z epizody The Dog

Druhá ukázka z epizody The Dog

Nick, Alicia a Madison jsou doma a čekají, co se bude dít. Najednou se však někdo objeví za okny.

18 0
9.9.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /12

Venous4

Zatim nechapu proc se to jeste nerozjelo. Koho zajima jak to zacalo, chceme aby zomberi zrali lidi

#3 Akul #8 tonyped
10.9.2015 | 10:48:55
ZvacA

Ale úžasný na tom je to tajnůstkářský mecheche . Venku v droga-bejváku žere dívčina kamarády, sledovali jsme jak se zastřelenej frajer motá i po převálcování autem, viděli jsme video s chlápkem z dálnice co byl jak cedník a pořád si to šoupal nohama, hasičákem bylo potřeba umlátit vyšinutýho kolegu z práce a sousedku napadá soused od vedle, ale doma si zavřem dveře, zatáhnem žaluzie a budeme si hlavně šuškat před mladou, aby náhodou nevyšilovala ( a asi se jakože nesnažila snad asi o poslední záchranu svýho černýho prince).....No a budeme tedy dělat, že vlastně ještě nic nevíme i když nervózně chodíme po bytě, v droga-bejváku sežrala dívčina kamarády, viděli jsme jak se zastřelenej frajer motá i po převálcování autem, sledovali jsme video s chlápkem z dálnice, umlátili jsme kolegu z práce a sousedku dopadl soused od vedle. A my zavíráme si dveře, zatahujeme žaluzie a tutláme před mladou, aby náhodou nevyšilovala. To je teda chaos. Ale vysvětlením je, že mladá je v rodině považována asi za blbou, zvlášť, když sama třeba to video s chlápkem z dálnice viděla taky. Já to beru, nikdo neví o ničem a všichni jsou z toho paf, ale tohle je sranda.

A ta evidentní scénaristická berlička v podobě vypnutí proudu, která řeší nejeden v diskusích probíraný problém. Musím uznat, že produkce je pěkně vyčůraná banda, asi jsem je podcenil.

#3 Akul
10.9.2015 | 11:31:58
Akul

#1 Venous4: Koho to zajímá? Asi všechny, když právě kvůli tomu udělali ten seriál.

#2 ZvacA: Jak to myslíš s tím proudem?

#4 ZvacA
10.9.2015 | 12:14:14
ZvacA

#3 Akul: S kolegama jsme tady po druhém díle filosovali nad tím, že nám nepřipadá moc logický a věrohodný chování postav. Zejména v tom, že když po jistých zážitcích, se kterýma se postavy setkaly, přijdou dom, proč alespoň tak trochu nelační po informacích, když teda nemají tucha, co se děje. To znamená zapínání televize, rádia, počítače, čehokoliv, kde by si trochu osvětlili o co jakože kráčí a jak to vypadá mimo rámce jejich posekanýho trávníku. Taky jsme se těšili, že by takové maličkosti přispěly k celkovému dojmu a atmosféře. Jenže trailer na třetí díl ukázal, že dojde nějak moc brzo a záhadně k odstávce proudu a tato ukázka to potvrzuje, protože se odehrává v momentě, kdy se tak už stalo. No a tím můžeme na podobné angažování „médií“ zapomenout. Od tvůrců je chytrý, bohužel tak trochu nemilý, krok, jak se tím vůbec nezabývat.

#5 Cadaverous #6 pajajs #9 Akul
10.9.2015 | 12:35:15
Cadaverous

#4 ZvacA: Halt proč to dělat složitě, když se tomu můžem vyhnout, žě? ;-) Je to škoda. Tím příjdou o tu správnou atmosféru. Ikdyž bez elektřiny to může být taky zajímavý. Ale prostě to není ono. Na jednu stranu to jde všechno strašně pomalu, nikdo nic neví, nikoho to nezajímá a na druhou už nejde elektřina? Mno nevim… Nicméně tutlání před dcerou opravdu nechápu. To by bylo asi první co bych jí řekl. „Hele nikam nechoď, venku jsou divný lidi co žerou druhý. Ale jinak nic nevim.“. Ona se tím zařídí a nebude čumět na ostatní jak vyvoraná myš.

10.9.2015 | 12:49:11
pajajs

#4 ZvacA: Třeba jim „soused od vedle“ překousal kabely od elektriky :(

10.9.2015 | 14:15:52
BigGameHunter

V hlavni roli mlady Lord Voldemot. :D Ja si sakra rikal odkud je mi ten jeho oblicej povedomej..

10.9.2015 | 15:33:32
tonyped

#1 Venous4: Mě třeba už poslední díly The Walking Dead ani nebavily právě kvůli tomu, že to furt bylo to samý. Jenom zombíci, co žrali lidi a ten samej koloběh událostí pořád dokola. Právě vidět jak to celý začalo, jak maj lidi strach z neznáma a jak se to všechno hroutí kousek po kousku, je podle mě příjemný osvěžení.

10.9.2015 | 17:14:57
Akul

#4 ZvacA: Tak ta elektřina vypadávala už v nimulém díle ne? Třeba je to jen zrovna v době výpadku..

10.9.2015 | 19:42:36
Alex02

som skutočne rád, že sa tu našlo aspoň pár ľudí, ktorí jednoducho vidia tú absolútnu scenáristickú zúfalosť plynúcu určite aj z úbohého rozpočtu, ktorý nedovoľuje skutočne vykreslovať pozadie vypuknutia epidémie a tiež absolúnu zúfalosť scenáristov v snahe popasovať sa s tým, ako sa k začiatku epidémia postavia hlavné postavy, ktoré sa doslova a do písmena správajú ako totálni idioti a tu vôbec nejde o to, že sú zmätení z toho, čo sa deje, keďže sa s tým nikdy nestretli, ale o to, že postavy sa správajú tak, akoby stratili krátkodobú pamäť a nepamätajú si, čo sa im stalo pred hodinou…

budúca sezóna má mať 15 dielov = vidím to na ďalšie nezmyslené delenie v štýle prvých 6–7 epizód ako predkrm pred prvou polovicou WD, zvyšných 8–9 ako výplň pred druhou polovicou WD, čo na druhú stranu ale fanúšikom môže vyhovovať, keďže takto budú môcť sledovať WD prakticky od konca augusta do konca marca

12.9.2015 | 1:35:22
Misso

Stou elektrinou som sa to snažil zistiť ako dlho by fungovali elektrárne bez ľudskej réžie ale nenašiel som to vyzná sa vtom niekto ? Ale možno stačí autonehoda čo zničí elekrické vedenie. Treba brať do úvahy to, že sa to deje behom 2 dní. Zatiaľ sú ľudia zmetený a sú pútaní rodinnými väzbami. V prípade že sa niečo také stane utekám aj ja domov, lebo to považujem za bezpečné. Treba brať do úvahy aj to že my vieme budúcnosť a teda nám to je nelogické ale oni nie dúfajú že vláda to spraví, štát sa o nás postará. Stačí sa pozrieť na to ako reagovali židia počas vojny prečo neušli do ameriki všetci ešte keď mohli ? LEbo neverili ze to môže nabrať takých rozmerov nik nechcel opustiť majetky. A o inom ako Chodím po meste v anglicku myslím malé mesto zdá sa mi že pokiaľ by som sa dokázal vysporiadať zo skupinou zombii tak v pohode ako rick a jeho skupina tak by neboli ani moc nebezpečný. Je to tu dom na dome a úzke ulice a obytné štvrte dom nalepený na dome stavane do štvorca z parkom uprostred. Pri zateraseni 3 úzkych vstupných ciest ovecme dat do cesy dodávky dve je stoho doslovne pevnosť. A vlastne takto tu je pevnost na pevnosti z možnosťou vybudovania zbrani na hromadne ničenie zombi pre príklad obri lis. Úzka ulička v štíle klietky na porazku prasiec. a Vo vnútri týchto pevnosti začat pestovat potraviny.

13.9.2015 | 13:42:26
Flyman91

Nuda

14.9.2015 | 22:22:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E16: Sleigh Ride

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze Fear the Walking Dead:

  • … S03E15-E16 PROPER HDTV x264-SVA
  • … S03E15-E16 PROPER 720p HDTV x264-AVS
  • … S03E16 WEB-DL x264-RARBG
  • … S03E16 720p WEB-DL RARBG
  • … S03E16 1080p WEB-DL RARBG
  • … S03E16 720p Amazon WEB-DL QOQ
  • … S03E16 1080p Amazon WEB-DL QOQ
  • … S03E16 WEBRip x264-RARBG
  • … S03E16 1080p WEB h264-CONVOY

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás