Firefly Přečtěte si bonusový komiks Serenity: The Other Half

Přečtěte si bonusový komiks Serenity: The Other Half

Přečtěte si bonusový komiks Serenity: The Other Half

V srpnu roku 2008 byl vydán osmistránkový komiks v elektronické podobě, který zachycuje bonusový příběh kapitána Mala a jeho posádky. Více se dozvíte v našem článku.


6 0
3.6.2017

Už je to několik let, co jsme se seznámili s kapitánem Malem a jeho sehranou posádkou. V srpnu roku 2008 vyšel bonusový, osmistránkový komiks, který byl vydán v elektronické podobě. Za vytvořením komiksu stojí Jim Krueger, který vypracoval příběh, a kreslíř Will Conrad. Tyto jména můžete vidět na obálkách Marvel Comics nebo DC Comics. Zařazení komiksu do chronologie Firefly není jednoznačné, ale Jim Krueger uvedl, že se příběh nachází mezi komiksem Those Left Behind a filmem Serenity. Komiks si můžete přečíst na stránkách Dark Horse Comics.

(Komiks najdete na stránkách Dark Horse Comics.)


A na co se v komiksu můžete těšit? Posádka Serenity plní poslední část úkolu, za kterou mají získat druhou polovinu slíbených peněz. Musí dopravit těžce zraněného cestujícího na předem domluvené místo. Na paty jim šlapou Plenitelé, kteří na posádku zaútočí. O náklad se stará River se Simonem, nicméně River pomocí svých schopností zjistí, že přepravovaný muž je alianční agent, který se pokusí zastřelit River ve chvíli, kdy je Simon náhodně omráčen.

Foto: Dark Horse Comics

Diskuze /1

Roxon

Pekne.. Rozhodne potešilo.. Vďaka za link

4.6.2017 | 9:47:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Reklama

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Komiksové pokračování

PRVNÍ ČÁST

DRUHÁ ČÁST


Narozeniny

Sledujte nás