Firefly Výpravy posádky Serenity se vrací, ale v knižní podobě

Výpravy posádky Serenity se vrací, ale v knižní podobě

Výpravy posádky Serenity se vrací, ale v knižní podobě

Možná vám to zní jako fantazie, ale příběhy lodi Serenity se po letech opět rozjíždí. Těšit se můžete na zbrusu novou knižní trilogii. O čem bude první kniha, se dozvíte v našem článku.

20 0
17.2.2018

Dalo by se říct, že série Firefly nikdy nedošla svému klidu. Po předčasném zrušení první řady jsme se dočkali filmového a komiksového pokračování. Titan Books nyní ohlašuje, že připravuje novou trilogii s tematikou Firefly v knižní podobě, na kterou dohlídne Joss Whedon v křesle konzultanta. Titan Books je ze spolupráce s Whedonem velmi nadšená, protože může nasytit dychtivé fanoušky, když Whedon odmítá nabídku Foxu přenést pokračování na televizní obrazovky.

První kniha vyjde letos v říjnu. Bude se jmenovat Firefly: Big Damn Hero a napíše ji Nancy Holder, které vyprávěcí styl Whedona není cizí, protože má v ruce přenesení dění Buffy na papír. Kniha se bude soustředit na kapitána Malcolma Reynoldse, kterého unesou hnědokabátníci.


Zbylé knihy budou uvedeny na trh příští rok v březnu a říjnu. Druhá kniha se bude jmenovat Firefly: The Magnificent Nine od Jamese Lovegrova a poslední kniha, o kterou se postará Tim Lebbon, získala název Firefly: Generations. Zatím se neví, kdo se ujme českého překladu.

Foto: FOX; Zdroj: Titan Books

Diskuze /1

asun

Dobrý deň, hľadal som tieto knihy v českom alebo slovenskom prevedení a nič som nenašiel, preložilo sa to nakoniec ? alebo je to len v originále ?

2.7.2020 | 16:50:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Reklama

Reklama

Narozeniny

Sledujte nás