FlashForward (Vzpomínka na budoucnost)
83/100 - 80×

FlashForward(Vzpomínka na budoucnost)

Co kdybyste na okamžik dokázali vidět svoji budoucnost – tak jak bude váš život vypadat za šest měsíců? Začali byste se na to, co se stane, těšit … a nebo byste se snažili to zastavit?

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
hrají
Christine Woods (Janis Hawk), Peyton List (Nicole Kirby), John Cho (Demetri Noh), Jack Davenport (Lloyd Simcoe), Joseph Fiennes (Mark Benford), Dominic Monaghan (Simon), Courtney B. Vance (Stanford Wedeck)

S01E03: 137 Sekunden

S01E03: 137 Sekunden
8.10.2009
9 050 000
42 minut

Mezi nesčetným množstvím konspiračních teoriích o zapříčinění Výpadku se na stůl FBI dostane výpověď Rudolfa Geyera, bývalého nacisty vězněného v Mnichově, který prý ví, proč Výpadek trval přesně 137 vteřin. Mark odlétá do Německa, protože právě Geyera si pamatuje jako součást vyšetřování ve svém flashforwardu.

Demetri není schopen dovolat se tajemné ženě, která předpověděla jeho zavraždění, ani vysledovat její hovor s podporou vybavení FBI. Ponoří se do ještě větší deprese, avšak s návratem jeho snoubenky zjistí, že ona ho ve svém flashforwardu viděla. Do rozporu se tak nyní dostávají dvě údajné verze budoucnosti.

Aaron se rozhodne exhumovat tělo své dcery, o které díky své vizi věří, že je stále naživu. Podle všeho jsou ale ostatky v hrobě skutečně její.

137 SekundenMark zjišťuje, že údjné odpovědi o trvání Výpadku byla jen blamáž, protože Geyer ve svém flashforwardu viděl, že když ho bude skutečně tahat za nos, vydupe si svbodu, což se také stalo. Na jednu stopu Marka však přecejen přivede, a sice, že během Výpadku zahynul enormní počet vran. A taková událost nebyla ojedinělá. V menším měřítku se něco podobného událo v Somálsku v roce 1991… a celá událost byla doprovázena současnou ztránou vědomí nemalého počtu obyvatel.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama