FlashForward (Vzpomínka na budoucnost)
83/100 - 80×

FlashForward(Vzpomínka na budoucnost)

Co kdybyste na okamžik dokázali vidět svoji budoucnost – tak jak bude váš život vypadat za šest měsíců? Začali byste se na to, co se stane, těšit … a nebo byste se snažili to zastavit?

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
hrají
Christine Woods (Janis Hawk), Peyton List (Nicole Kirby), John Cho (Demetri Noh), Jack Davenport (Lloyd Simcoe), Joseph Fiennes (Mark Benford), Dominic Monaghan (Simon), Courtney B. Vance (Stanford Wedeck)

S01E05: Gimme Some Truth

S01E05: Gimme Some Truth
22.10.2009
9 880 000
42 minut

Agenti Wedeck, Benford, Noh a Vreede se vydávají do Washingtonu, aby zdejší komisi přednesli výsledky svého vyšetřování okolo Výpadku.

Tuto komisi však bohužel vede senátorka Joyce Clemente, se kterou má agent Wedeck z minulosti pár nevyřízených účtů, což rapidně snižuje vyhlídky na nové finance od senátu pro jejich vyšetřování. Wedeck navíc zjišťuje, že Markovo vidění, na kterém celé vyšetřování stojí, může být lehce zdiskreditováno, protože ve svém flashforwardu byl Mark opilý a tak si nepamatuje vše.

Zpátky v L.A. se Janis seznamuje s pohlednou ženou a docela si padnou do oka (už v předchozích epizodách nám bylo několikrát naznačeno, že o muže nejeví moc zájem). Její nová přítelkyně si poté na Mozaice přečte o jejím flashforwardu, což Janis přivádí do rozpaků. Mezitím Olivia dostane zprávu od neznámého informátora, že Mark ve své vizi opět pil.

Gimme Some TruthWedeck se rozhodne využít eso v rukávu, své dlouholeté přátelství s prezidentem Spojených států Davidem Segoviem (slavný filmový herec Peter Coyote), aby však dosáhl svého a vyšetřování v Kalifornii mohlo pokračovat, bude se muset pustit na tenký led a vytáhnout na nejmocnějšího muže planety nějakou tu špínu.

Dotace jsou zajištěny a agenti se plánují vrátit do L.A., v garáži na ně však zaútočí ozbrojené komando. Po přestřelce se jim bez zranění podaří situaci zvládnout. Podobná jednotka zaútočí i na Janis, která se vrací z práce domů. Ona už takové štěstí ale nemá. Vážně raněná zůstává ležet na ulici.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama