FlashForward (Vzpomínka na budoucnost)
83/100 - 80×

FlashForward(Vzpomínka na budoucnost)

Co kdybyste na okamžik dokázali vidět svoji budoucnost – tak jak bude váš život vypadat za šest měsíců? Začali byste se na to, co se stane, těšit … a nebo byste se snažili to zastavit?

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
hrají
Christine Woods (Janis Hawk), Peyton List (Nicole Kirby), John Cho (Demetri Noh), Jack Davenport (Lloyd Simcoe), Joseph Fiennes (Mark Benford), Dominic Monaghan (Simon), Courtney B. Vance (Stanford Wedeck)

Vážně je konec nadějí?

Vážně je konec nadějí?

Flashforward není prvním ani posledním seriálem, který byl zrušen. Existuje nějaká naděje na druhou sérii?

1 1
3.6.2010

V histrorii existuje několik výjimek, které mohou naději fanoušků přeci jen malinko přiživovat.

Občas se stane, že zrušeny serial na jedné stanici převezme stanice jiná, jako se stalo například u seriálu „Family Matters“, který se v deváté sezóně „přestěhoval“ z ABC na CBS.

V dalších případech může nátlak fanoušků způsobit změnu rozhodnutí o zrušení. Původní série Star Treku byla prodloužena o jednu sezónu kvůli dopisům fanoušků. Dopisy pomohly zachránit před zrušením také seriál „Cagney & Lacey“. V roce 2007 bylo natočeno dalších 7 epizod seriálu „Jericho“ poté, co jeho fanoušci poslali do televize několik tun ořechů jako protest proti jeho zrušení (ořechy jako odkaz na dějovou linii ve finále seriálu).

Také masivní prodej DVD a sledovanost na kabelových televizích mohou vést k úspěchu. „Firefly“ a „Police Squad!“ se dočkaly natočení celovečerních filmů (coz je velice nezvyklé, protože zrušené seiály se obecně nepovažují za dobrý materiál pro film). Na stanici FOX se vrátil „Family Guy“ a „Futurama“ potěšila své fanoušky vydáním několika celovečerních filmů pro Comedy Central.

Jsou i případy, kdy je seriál obnoven až několik let po svém zrušení. Většinou je to ve formě spin-offu, který představí nové postavy (např. „Star Trek: The Next Generation“, který měl premiéru 18 let po stažení původní série z vysílání). Výjimkou je „Doctor Who“, který BBC ukončila v roce 1989, aby se vrátil v roce 2005 jako přímé pokračování původního seriálu.

Podtrženo, sečteno: Naděje veliká není, ale umírá poslední. Pro začátek navrhuji zaplavit ABC klokany všeho druhu – od plyšových až po živé (pokud doma máte nějaké navíc) :-)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama