FlashForward (Vzpomínka na budoucnost)
82/100 - 81×

FlashForward(Vzpomínka na budoucnost)

Co kdybyste na okamžik dokázali vidět svoji budoucnost – tak jak bude váš život vypadat za šest měsíců? Začali byste se na to, co se stane, těšit … a nebo byste se snažili to zastavit?

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
hrají
Christine Woods (Janis Hawk), Peyton List (Nicole Kirby), John Cho (Demetri Noh), Jack Davenport (Lloyd Simcoe), Joseph Fiennes (Mark Benford), Dominic Monaghan (Simon), Courtney B. Vance (Stanford Wedeck)

Mark Benford

Mark Benford

Pracuje jako zvláštní agent FBI a vede tým, který je pověřen vyšetřováním záhadné události. V práci působí jako zkušený odborník, který má přirozenou autoritu. I jeho soukromý život je navenek bez chyb – krásná žena, spokojený život. Jenže Mark měl časté problémy s alkoholem (tak se seznámil s Aaronem), ze kterých se dostal až díky narození dcery Charlie.

Flashforward:

Markovo vidění je hlavní impulz pro FBI začít se spojováním nejrůznějších vidění do souhrnné „Mozaiky“ – sám sebe ve svém vidění totiž viděl na tomto případu pracovat. Během práce v kanceláři ho však náhle obklíčí ozbrojení muži v maskách. S čím se už ale zrovna moc nešíří (především své manželce Olivii) je, že se ve své budoucnosti bude zase hojně poddávat alkoholu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama