Fleming (Fleming: The Man Who Would Be Bond)
88/100 - 19×

Fleming(Fleming: The Man Who Would Be Bond)

Život spisovatele, který představil světu agenta 007, se objevuje na obrazovkách v čtyřdílné minisérii BBC. Jaký měl mladý Ian Fleming život v Londýně za druhé světové války?

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC America | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Lara Pulver (Ann O'Neill), Dominic Cooper (Ian Fleming), Camilla Rutherford (Loelia), Annabelle Wallis (Muriel Wright),

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Fleming: The man who would be Bond - Part 1

  S01E01: Fleming: The man who would be Bond - Part 1

  Ian Fleming se po letech života jako playboye vydává po cestě, kde bude zachraňovat životy a zároveň využije svůj potenciál.

  30.1.2014
  1 hodina
 • S01E02: Fleming: The man who would be Bond - Part 2

  S01E02: Fleming: The man who would be Bond - Part 2

  Ian Fleming a Godfrey jsou na diplomatickém jednán mezi SIS, NID a mezi jejich americkými protějšky. Jednání probíhá na neutrálním území, takže se zde mísí s nacisty. Na schůzce se baví o francouzském námořnictvu. Hrozí totiž, že Francie padne do rukou nacistů. Když schůzka skončí, vidí Fleming nacistického důstojníka s krásnou ženou a vyzývá ho na souboj v kartách, avšak prohrává, a tak ztrácí šanci, jak pomoci bezradné ženě. Po hře ji proto následuje, ale když se s ní setká, vidí mrtvého nacistu na Zemi. žena Flemingovi prozradí, že je židovka a požádá ho, aby jí pomohl uniknou. Zde Ian prokáže svůj charakter a pomůže jí dostat se pryč.

  6.2.2014
  1 hodina
 • S01E03: Fleming: The man who would be Bond - Part 3

  S01E03: Fleming: The man who would be Bond - Part 3

  Jak válka, tak Ianův osobní život se začínají vyostřovat. Vše se rozpadá a Ian Fleming je poprvé mužem, který by mohl skutečně být živoucím předchůdcem Jamese Bonda.

  13.2.2014
  1 hodina
 • S01E04: Fleming: The man who would be Bond - Part 4

  S01E04: Fleming: The man who would be Bond - Part 4

  Píše se rok 1945 a druhá světová válka se blíží konci. Ianův život však ani zdaleka. Od nejvyostřenějších momentů posledních marných útoků nacistů se příběh posouvá až k dobám, kdy vznikal slavný James Bond.

  20.2.2014
  1 hodina

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama