Fleming (Fleming: The Man Who Would Be Bond)
88/100 - 19×

Fleming(Fleming: The Man Who Would Be Bond)

Život spisovatele, který představil světu agenta 007, se objevuje na obrazovkách v čtyřdílné minisérii BBC. Jaký měl mladý Ian Fleming život v Londýně za druhé světové války?

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC America | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Lara Pulver (Ann O'Neill), Dominic Cooper (Ian Fleming), Camilla Rutherford (Loelia), Annabelle Wallis (Muriel Wright),

Fleming

Fleming

Život spisovatele, který představil světu agenta 007, se objevuje na obrazovkách v čtyřdílné minisérii BBC. Jaký měl mladý Ian Fleming život v Londýně za druhé světové války?

Co vedlo k vytvoření nejznámějšího agenta všech dob? Byl to život samotného autora všech knih o Bondovi, Iana Fleminga, který byl, stejně jako James Bond, agentem.

(Foto: BBC)


Nyní je Ian Fleming ztvárněn na televizních obrazovkách ve čtyřdílné minisérii BBC. Ničím nerušený playboy balí ženy, užívá si peněz a čeká na příležitost, kdy by mohl uplatnit své schopnosti a vystoupit ze stínu svého bratra Petra. Ta se mu naskytne na počátku druhé světové války, když je rekrutován kapitánem námořní rozvědky. Jeho úkolem je boj proti nacistům, při němž ho čekají nejedny obtíže.

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lefty

Fleming, stejně neuvěřitelný jako Bond…a taky pěknej hajzlík :) …velmi povedená minisérie…

5.1.2016 | 12:32:09
Zip

Cokoliv bych tomu ráda vytkla (a že toho není málo) zároveň musím i pochválit z jiného důvodu. Celkově příjemná podívaná, kterou už sice nezopakuji, ale na nové díly bych se podívala mezi prvními.

6.7.2014 | 21:29:25
vision31

Nevím ,nevím slaďák ? a co pravda

9.2.2014 | 18:25:39
Bond

Splnilo očekávání. Přece jen není to dokument.

5.2.2014 | 17:01:13
Doudy01

Takhle to asi nebylo, ale komu by se to nelíbilo?! Doba, kdy cigáro bylo ozdobou, označení za hejska bylo lichotkou a pití před obědem bylo společenskou nutností. Zmodernizovaný retro s velkym nadhledem i výhledem. Doufám, že další díly se nebudou držet zpátky. I seriál dokládá, že nejlepší Bond neni ten nejsvalnatější.

2.2.2014 | 16:44:14

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama