For All Mankind
92/100 - 48×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Diskuze: Aktuální epizoda

Zde můžete diskutovat o nejnovější epizodě.

tominotomino

Tak jaké máte teorie o přistání na Marsu? Podle nějakých záběrů z traileru jsem si tak trochu vydedukoval, že na povrchu možná bude první Helios a NASA a Sověti tam nakonec přistanou spolu, ale budou mít nějaké problémy (v traileru třeba šlo vidět, že astronauti Heliosu pomáhají těm sovětským) a všichni pak budou žít pospolu v zařízeních Heliosu a budou se muset naučit spolupracovat. V traileru taky někde byli v nějakém vnitřním prostoru spolu Ed a Kelly a tipuju si, že se něco vyvrbí i mezi Kelly a tím Sovětem, co s ní mluvil rádiem.

webmaster
2.7.2022 | 23:01:49


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama