For All Mankind S01E01: Red Moon

S01E01: Red Moon

S01E01: Red Moon

NASA čelí krizi, když v roce 1969 na Měsíc jako první stane sovětský astronaut.

1.11.2019
1 hodina 5 minut

Základní info:

Režie: Seth Gordon
Scénář: Ronald D. Moore, Matt Wolpert, Ben Nedivi

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Colm Feore (Wernher von Braun), Chris Bauer (Deke Slayton), Eric Ladin (Gene Kranz), Dan Donohue (Thomas Paine), Jeff Branson (Neil Armstrong), Chris Agos (Buzz Aldrin), Ryan Kennedy (Mike Collins), Meghan Leathers (Pam Horton), Arturo del Puerto (Octavio Rosales), Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Rebecca Wisocky (Marge Slayton), Noah Harpster (Bill Strausser), Daniel Robbins (Hank Poppen), Steven Pritchard (Pete Conrad), Michael Harney (Jack Broadstreet), Ben Begley (Charlie Duke), Nick Toren (Tim McKiernan), David Andrews (Scott Uken), Spencer Garrett (Roger Scott),…

Foto: Apple TV+

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Jen mi uniká ta imigrační linka, ale jinak rozhodně zajímavé.

3.1.2020 | 14:28:33
ReisRyos

Zajímavý námět seriálu. Začátek dílu ihned upoutal. Prostředek zbytečně natahovaný. Konec dílu výborný.

14.12.2019 | 18:25:31
JFK031

Velmi svěží náhled na to coby kdyby.

29.11.2019 | 19:36:00
mmmm

První epizoda je poloviční tragédie, je defacto nejslabší z úvodních epizod. Nemá žádný výrazný drajv, který by diváka doslova přilepil k obrazovce už od prvních minut. Dost citelně mi tam chybí pohled Rusů. Ten by to řádně zatraktivnil. Do jednotlivých epizod bych dával prostřihy z „ruské“ strany raketových závodů. Z pozadí děje seriálu je zřejmé, že ruský raketový inženýr Koroljov, který ke sklonku života zvažoval a připravoval pilotované lety na Měsíc, musí být v roce 1969 (v reálu umřel v r.1966) ještě naživu a být hodně aktivní. Chápu však, že zajištění ruských proprierit a dostatku ruskojazyčných herců by asi seriál nákladově katapultovalo do jiných výšin.

19.11.2019 | 22:55:29
1Bobesh1

Poutavější než většina filmů zabývající se touhle tématikou. Zápletka ala Marťan. Milé překvapení.

admin
10.11.2019 | 13:26:54
Sharp

Apple to dokázal. Mám rád tento typ filmů/seriálů, takže mě můžete považovat za zaujatého, ale toto naprosto předčilo mé očekávání. První epizoda skvěle a zajímavě zpracovaná, atmosféra a záběry srovnatelné s filmem First Man. Jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet nadále.

redaktor
3.11.2019 | 21:05:33

Stav titulků

Epizoda S01E10: A City Upon a Hill

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Pro informaci: Na obvyklém uložišti jsou titulky s chybami, kdy jsou řádky spojené v jeden. U nás najdete už opravenou verzi. Hezky se bavte.

Nepřehlédněte

For All Mankind se dočká i druhé série

For All Mankind se dočká i druhé série

Dnes, dříve než seriál začal vůbec vysílat svou první řadu, bylo oficiálně potvrzeno, že se For All Mankind dočká i druhé série. Práce na nové sérii dokonce začaly už před týdnem. Jste rádi za toto prodloužení? Myslíte si, že se seriál povede?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás