For All Mankind
92/100 - 46×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

S01E02: He Built the Saturn V

S01E02: He Built the Saturn V

Ředitel von Braun oponuje pokynům prezidenta Nixona, což má neblahé následky.

1.11.2019
1 hodina 3 minuty

Základní info:

Režie: Seth Gordon
Scénář: Matt Wolpert, Ben Nedivi

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Colm Feore (Wernher von Braun), Chris Bauer (Deke Slayton), Eric Ladin (Gene Kranz), Dan Donohue (Thomas Paine), Jeff Branson (Neil Armstrong), Chris Agos (Buzz Aldrin), Ryan Kennedy (Michael Collins), Saul Rubinek (Charles Sandman), Meghan Leathers (Pam Horton), Arturo del Puerto (Octavio Rosales), Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Teddy Blum (Shane Baldwin), Noah Harpster (Bill Strausser), Daniel Robbins (Hank Poppen), Michael Harney (Jack Broadstreet), Ben Begley (Charlie Duke), Nick Toren (Tim McKiernan), David Andrews (Scott Uken), Spencer Garrett (Roger Scott), Jason Scott David (Daniel Stevens), William Lee Holler (Jimmy Stevens), Teya Patt (Emma), Krystal Torres (Cata),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Ed se nakonec zachoval dobře když řekl před vyborem pravdu protože kdyby řekl to co těm novinařum tak by už pak nikdy nemuseli přijat zpatky a to jak se slyšeni zaměřilo na Brauna aby měli obětniho beranka to bylo fakt drsny co člověk neuděla jen aby dosahla vlada zavodu ve zbrojeni a navic USA měli diky Braunovi navrch a když byl v Německu tak asi holt neměl na vyběr bud zabiješ nebo bud zabit a jesm zvědav co bude dělat NASA ted když na měsic vystoupila žena.

21.11.2020 | 17:51:18
anonymuser

Ve druhém díle už i nepatrné zlepšení z lehkého nadprůměru nastaveného prvním dílem. Jsem zaháčkován a postavy mě zajímají. A tak to má u seriálu být. Paráda.

11.8.2020 | 14:13:46
RedRose

nejak nevim co je vede k tomu, strefovat se zrovna do Von Brauna… to mi prijde krajne nevkusne i na to ze to je fikce, protoze ta postava byla skutecna a navic pro amiky nesmirne dulezita…

19.6.2020 | 20:56:43
arthurcz

Čím dál lepší.

4.1.2020 | 11:42:31
JFK031

Kdyby nebylo Wernera Von Brauna, tak by amíci neměli Saturn V. a vlastně ani žádný kosmický program, který by stál za řeč.

29.11.2019 | 19:38:13
Kubaskou

Dost pomalé, ale bavím mě to.

4.11.2019 | 19:39:32
andrejcallo

Tak tento serial mi perfektne sadol ,jednoducho 100%

4.11.2019 | 17:09:51

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama