For All Mankind S01E05: Into the Abyss

S01E05: Into the Abyss

S01E05: Into the Abyss

Když je objeven na Měsíci led, mění Ed a zbytek jeho posádky místo na přistání lodi Apollo 15.

15.11.2019
59 minut

Základní info:

Režie: Sergio Mimica-Gezzan
Scénář: David Weddle & Bradley Thompson

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Chris Bauer (Deke Slayton), Eric Ladin (Gene Kranz), Dan Donohue (Thomas Paine), Lenny Jacobson (Wayne Cobb), Dave Power (Frank Sedgewick), Edwin Hodge (Clayton Poole), Teddy Blum (Shane Baldwin), Daniel Robbins (Hank Poppen), Noah Harpster (Bill Strausser), Nick Toren (Tim McKiernan), Benjamin Seay (Ray Schumer), Michael Harney (Jack Broadstreet), Tracy Mulholland (Gloria Sedgewick), Jason Scott David (Daniel Stevens), William Lee Holler (Jimmy Stevens),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak prezident mluvil s Molly a ta mu řekla že si potrpi na dobre piti a to jak změnili plany a šli do krateru to fakt nemělo chybu a musim řict že Karen a Wayne byli fakt mimo když byli vystrašeni že se jim něco muže na měsici stat.

21.11.2020 | 23:47:56
RedRose

je fakt, že je to místy trochu utahané. obzvlášť pasáže s příbuznými na zemi, ale dá se to vydržet. ten konec, jak skočili o dva roky, byl naopak trochu uspěchaný. celkově stále nadprůměr.

21.6.2020 | 19:01:55
mmmm

Prvních 5 epizod hodnotím jako slabě podprůměrných. Chybí tomu větší atraktivnost a hutnější děj. Chvílemi se to táhne jako sopel.

19.11.2019 | 22:51:00
ked

Začíná to být zajímavé.

17.11.2019 | 2:36:32

For All Mankind
90/100 - 34×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole)

Stav titulků

Epizoda S02E08: And Here's to You

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Nepřehlédněte

For All Mankind má třetí řadu jistou

For All Mankind má třetí řadu jistou

Služba AppleTV+ dnes potěšila své fanoušky zprávou, že se astronautský seriál For All Mankind dočká třetí série. Na té se začne pracovat na jaře 2021. Oznámení o prodloužení přichází stejně jako tomu bylo loni ještě před premiérou nové řady. Máte z této zprávy radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás