For All Mankind S01E10: A City Upon a Hill

S01E10: A City Upon a Hill

S01E10: A City Upon a Hill

Ed se vypořádává s narušitelem. Ellen a Deke nastavují nový kurz bez pomoci řídícího střediska.

20.12.2019
1 hodina 16 minut

Základní info:

Režie: John Dahl
Scénář: Matt Wolpert & Ben Nedivi

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Chris Bauer (Deke Slayton), Meghan Leathers (Pam Horton), Nate Corddry (Larry Wilson), Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Arturo del Puerto (Octavio Rosales), Lenny Jacobson (Wayne Cobb), Wallace Langham (Harold Weisner), Rebecca Wisocky (Marge Slayton), Mason Thames (Daniel Stevens), Zakary Shawn Risinger (Jimmy Stevens), Chris Agos (Buzz Aldrin), Charlie Hofheimer (Dennis Lambert), Noah Harpster (Bill Strausser), Nick Toren (Tim McKiernan), Leonora Pitts (Irene Hendricks), Megan Dodds (Andrea Walters), Mark Ivanir (Mikhail Mikhailovich Vasiliev), Dan Warner (Arthur Weber), Krystal Torres (Cata), Spencer Garrett (Roger Scott),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Ed povidal s tim rusakem a nastinoval mu možnosti ktere ho čekaji ale zajimalo by mě co tam rusove stavi a jsem zvědav jestli Ed bude mit nějaky problem z toho že ho svazal a dal mu par facek a musim řict že jsem zvědav jak se přizpusobi navratu domu jinak je mi lito Dekea že zemřel a jsem překvapeny že Ellen se rozhodla zustat na měsici sama a Margo udělala dobře že si Aleidu k sobě nevzala přece je to velke rozhodnuti a potřebuje čas.

22.11.2020 | 23:49:31
RedRose

Ty povinné korektní odbočky prostě musíme snášet i když to jen narušuje děj… Jinak je to fakt povedená věc! Ti rusové, že byli první, je vlastně jen důvod, proč se vesmírný program na 50 let nezastavil a je to sakra dobře vymyšlené!! Ale naštvali mě, že nechali zemřít Deka!! Trošku mi není jasné, kde vzal Ed palivo na cestu domů, ale to rozpitvávat nebudu a těším se na druhou sérii!

22.6.2020 | 3:34:04
arthurcz

Jako celý super. Imigrantskou, feministickou a lgbt linku prostě odpouštím. Konečně jsem se tu dočkal rusů, ikdyž to bylo takové divné. Doufám, že bude druhá řada, tohle byl vážně povedený projekt.

8.1.2020 | 9:23:21
WILLIAM_MOINSPIELD

Hodně libová věc, u které se nemohu dočkat pokračování. Ty násilně vložené dějové odbočky sice bolely, ale dalo se to. Myslím, že ta mexická holka pomůže vynalézt novou a lepší raketu :-) a pro tu zrzku se stane „dcerou“. Edova žena vypadá docela vyrovnaně, uvidíme co s Edem udělá návrat na zem. Jinak mezinárodní spolupráce byla opravdu dojemná, věřím, že ten Sovět udělal ještě komplet prohlídku a něco tam udělal, než odjel :-). Doufám, že se v příštích sérii podíváme na Mars.

24.12.2019 | 13:43:19
JFK031

Epizoda Super, CCCP and USA spolupráce fain, Margo stále stejná kráva, chudák Deke. Kdy bude další série?

22.12.2019 | 13:57:46
JPP

mexická rodina, lgbt, patriarchát … to se teď musí nacpat všude! POVINNĚ!!!

21.12.2019 | 0:30:50
Tusamon

tybláho, ten sea dragon? dobře jsem se zasmál :D

20.12.2019 | 23:08:21
mmmm

Žadnej cliffhanger na konci epizody/sezony? To se divím… Jinak super.

PS: Cliffhanger tam nakonec přece jen je – sledujte epizodu až do úplného KONCE!

20.12.2019 | 17:45:54
AlexKettner

Super sezona. Jen pořád netuším k čemu tam byla ta linie mexické rodinky. Možná v další sezoně?

20.12.2019 | 14:50:23

For All Mankind
90/100 - 34×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole)

Stav titulků

Epizoda S02E08: And Here's to You

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Nepřehlédněte

For All Mankind má třetí řadu jistou

For All Mankind má třetí řadu jistou

Služba AppleTV+ dnes potěšila své fanoušky zprávou, že se astronautský seriál For All Mankind dočká třetí série. Na té se začne pracovat na jaře 2021. Oznámení o prodloužení přichází stejně jako tomu bylo loni ještě před premiérou nové řady. Máte z této zprávy radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás