For All Mankind S02E01: Every Little Thing

S02E01: Every Little Thing

S02E01: Every Little Thing

Téměř o dekádu později došlo k obrovskému pokroku v oblasti technologií a prozkoumávání Měsíce. Když ale dojde ke sluneční bouři, astronauti na základně Jamestown se ocitají v ohrožení.

19.2.2021
57 minut

Základní info:

Režie: Michael Morris
Scénář: Ronald D. Moore

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Wilson), Sonya Walger (Molly Cobb), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Nate Corddry (Larry Wilson), Dan Donohue (Thomas Paine), John Marshall Jones (Nelson Bradford), Noah Harpster (Bill Strausser), Teya Patt (Emma Jorgens), Leonora Pitts (Irene Hendricks), Bjørn Alexander (Wubbo Ockels), Michael Benz (Gary Piscotty), Michaela Conlin (Helena Webster), David R. Chandler (Jimmy Stevens), Penny O'Brien (Doreen Campbell), Megan Dodds (Andrea Walters), Spencer Garrett (Roger Scott),…

Foto: Apple

Trailer k druhé sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kirjoittaa

Trochu pomalejší začátek ale špatný to nebylo.

25.2.2021 | 14:43:13
Kothy

Napjate az do konce :)

23.2.2021 | 17:08:47
roots

to som mal iba ja take pocity,alebo som si musel normalne pozriet poslednu cast z 1.serie,ze ci som nieco nezmeskal..... vela veci tam ostalo nevyjasnenych z poslednej casti

23.2.2021 | 10:19:02
S0NYcz

Vysvětlete mi prosím někdo ,jak si ve skafandru můžete rozseknout hlavu ?

20.2.2021 | 21:10:14
tominotomino

První půlka trošku pomalejší, ale to se dá čekat, že hned na začátku série nebude nějaká akce. Ale druhá půlka dílu to vynahradila, když napětí vzrostlo.

webmaster
19.2.2021 | 22:40:10
mmmm

Zatím nic moc. Mírné zklamání.

19.2.2021 | 19:24:01

For All Mankind
90/100 - 30×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole)

Stav titulků

Epizoda S02E02: The Bleeding Edge

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Nepřehlédněte

For All Mankind má třetí řadu jistou

For All Mankind má třetí řadu jistou

Služba AppleTV+ dnes potěšila své fanoušky zprávou, že se astronautský seriál For All Mankind dočká třetí série. Na té se začne pracovat na jaře 2021. Oznámení o prodloužení přichází stejně jako tomu bylo loni ještě před premiérou nové řady. Máte z této zprávy radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás